• Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Kronos GmbH
  • Kontakt: Justyna
  • Telefon: +48 881 969 083
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Monter
Kronos GmbH
Biuro w Mülheim an der Ruhr, DE, 9-17 PN-PT. Handy/Komorka +49 179 42 19 146, +48 881 969 083 adres e-mail: [email protected]

Ślusarz/Monter Rur

Opis stanowiska:

  • Przygotowanie elementów do rurociągów z użyciem rysunku izometrycznego
  • Prefabrykacja
  • Wyginanie odcinków rur, demontaż, montaże Kołnierzy-flanszy
  • Praca od180 do 240 godzin miesięcznie,
  • Możliwa praca na wysokości i w maskach
Wymagania:
- aktualne CV,
- wykaz aktualnych certyfikatów,
- osoby z doświadczeniem zawodowym mi. 1 rok na rafineriach, zakładach przemysłowych oraz chemicznych,
- język niemiecki od poziomu A2
- mile widziane SCC/VCA, kołnierze, badania lekarskie,
- znajomość rysunku izometrycznego
- osoby bez własnej działalności oraz Gewerby

Oferujemy:

- od 16 € netto ( w zależności od kwalifikacji oraz poziomu języka)
- umowa na czas nieokreślony ( wraz z pełnym ubezpieczeniem)
- brak zeit konta
- urlop elastyczny dla każdego
- Zaliczki 1000 euro po przepracowanych 2 tygodniach pracy
- wyplata do 20 dnia każdego miesiąca na konto walutowe.
- zakwaterowanie bezpłatne
- nocleg od 1 do 25 km od miejsca pracy
- pokoje jednoosobowe wraz z kuchnią, łazienką i dostępem do Wifi