MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Kierowca autobusu

Praca na niemiecka umowe o prace na czas nieokreslony bezposrednio z niemieckim pracodawca bez polskich podwykonawcow i agencji pracy, bezposrednio dla komunikacji podmiejskiej.
Komunikacja podmiejska Dortmund obecnie poszukuje pracownikow na stanowisko:

Kierowcy autobusu (kwatera zapewniona i oplacona)

(nauka niemieckiego na miejscu + polsko mowiaca osoba na dyspozycji)

Miejsce pracy: okolice Dortmund, Niemcy

WYMAGANIA:

  • prawo jazdy kat.  D kod 95
  • KILKA STANOWISK PRACY
  • znajomość języka niemieckiego: nauka niemieckiego na miejscu i (lub z angielskim)

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • jazda w komunikacji podmiejskiej / po wioskach i miasteczkach naokolo Dortmund
  • praca czasami tez w weekendy
  • ranne i popoludniowe zmiany

OFERUJEMY:

  • wynagrodzenie: 14.65€ na Start € /godz czyli min 2700€ brutto + nadgodziny extra 25% wiecej i nocki extra tez wiecej platne
  • swieta rowniez extra platne . bon na tankowanie 44€
  • stabilną i długoterminową pracę na warunkach niemieckich.
  • podwyzki w przyszlym roku. NADGODZINY extra 25% platne
  • świadczenie urlopowe, ubezpieczenie socjalne i zdrowotne
  •  mozliwosc nadgodzin. Weihnachtsgeld i Urlaubsgeld

prosze o cv z dopiskiem Dortmund

[email protected]

Prosimy o załączenie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”