• Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 11 EUR/h
  • Firma: sky Personal
  • Kontakt: sky Personal
  • Telefon: +49 52429760613
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Minimum 2 lata

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Elektryk przemysłowy

Bezpośredni pracodawca Firma sky Personal w Niemczech oferuje pracę dla elektryka przemyslowego.

Zarobki: 2700€ -  3200€

ZADANIA:
• Montaż i naprawa urzadzeń przemysłowych w warsztacie.
• Wykonywanie pomiarów elektrycznych.
• Konserwacja i renowacja urzadzeń elektrycznych, np: szaf sterowniczych.
• Montowanie szaf sterowniczych na podstawie rysunków i schematów.
• Posługiwanie sie elektronarzedziami.

WYMAGANIA:
• Komunikatywna lub podstawowa znajomość języka niemieckiego.
• Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 2 lata.
• Wykształcenie zawodowe kierunkowe - techniczne lub elektryczne.
• Wiedza na temat symboli, norm i kodów podawanych w rysunkach konstrukcyjnych i schematach.
• Mile widziane prawo jazdy kat. B oraz wlasny samochód na wyjazd.
• Umiejetność czytania schematów elektrycznych i rysunków technicznych.

OFERUJEMY:
• Atrakcyjne wynagrodzenie z możliwością podwyżki.
• Zarobki: 11,40 € brutto + 60 € netto dziennej diety
• Legalne zatrudnienie na niemieckich warunkach.
• Wynagrodzenie płatne miesiecznie na konto pracownika.
• Możliwosc pobierania cotygodniowych zaliczek.
• Stałą pracę w oparciu o umowe o prace z pełnym pakietem socjalnym.
• Zakwaterowanie płatne zapewniane przez pracodawcę.
• Ubezpieczenie i gwarancję odprowadzania składek.
• Prace w systemie jednozmianowym, zmianowym.
• Opieka polskiego koordynatora.

Nasze doświadczenie i profesjonalizm sa gwarancją sukcesu.
Nie czekaj i znajdź pracę juz dzis!

Zaufany Partner Firma sky Personal
Zainteresowanych prosimy o przesylanie CV na E-Mail
j.mucha(a)sky-personal.de

Kontakt telefoniczny:
Telefon:    0049 52429 76060
Mobil:   0049 15904 527279

Hauptstraße 93
33378 Rheda-Wiedenbrück

Z góry serdecznie dziękujemy za Państwa aplikację!

sky Personal Team