dodano 3 miesiące temu

Kierownik produkcji trzody chlewnej

Döbeln Niemcy
Wyświetleń: 405Aplikacji: 0
Znajomość jezyka:
niemiecki
Typ oferty:
Praca stała
Doświadczenie:
Minimum rok

Firma rolnicza z Saksonii z kilkoma zakładami produkcyjnymi w obszarze produkcji trzody chlewnej

poszukuje pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Oberranschütz Nr. 8 04720 Döbeln

Zakres obowiązków:

• Zarządzanie obiektem

• Zarządzanie ludźmi i planowanie

• Dokumentacja wewnętrzna i zewnętrzna, obsługa komputera

• Opieka i karmienie zwierząt zgodnie ze wszystkimi przepisami prawa dotyczącymi zdrowia i ochrony zwierząt

• Dbałość o czystość i porządek na terenie gospodarstwa

Nasze oczekiwania:

• Doświadczenie w pracy w hodowli zwierząt (mile widziane w trzodzie chlewnej)

• Wykształcenie rolnicze stanowiłoby dodatkowy atut

• Komunikatywna znajomość języka niemieckiego

• Odpowiedzialność, umiejętność pracy w zespole i inicjatywa

• Chęć do pracy i zaangażowanie

Oferujemy:

• Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, cały etat

• Ciekawą, odpowiedzialną i pełną wyzwań pracę w dobrej atmosferze

• Perspektywy na przyszłość, możliwości szkolenia

Wszystkich zainteresowanych prosimy o wysłanie CV z podaniem swoich oczekiwań płacowych oraz możliwie najwcześniejszego terminu rozpoczęcia

pracy w naszej rodzinnej firmie na adres: [email protected]

Dodatkowe informacje można uzyskać również telefonicznie, kontaktując się z naszym polskim pracownikiem pod numerem telefonu +49 15157158005

Zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną internetową: https://groebner-landwirt.de Gröbner Landwirtschaft, Zschäschütz Nr. 9, 04720 Döbeln

Regulamin portalu Jober.pl

Gröbner Landwirtschaft

Frankenthal, Niemcy
0049 15157158005
Osoba Kontaktowa