Sedulus Sp. z o.o.
Sedulus
dodano ponad rok temu

Programista robotów przemysłowych → do 5000€ brutto!

Dingolfing Niemcy
5000  EUR / m-c
Wyświetleń: 1926Aplikacji: 0
Znajomość jezyka:
niemiecki
Typ oferty:
Praca stała
Doświadczenie:
Minimum rok

Dołącz do zespołu projektującego programy dla robotów przemysłowych i rozwiń swoje umiejętności w pracy na systemach ABB, Kuka, Fanuc i innych. Poszukujemy osoby z doświadczeniem w projektowaniu robotów przemysłowych i programowaniu offline, gotowej do wyjazdów służbowych. Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie do 5 000€/brutto miesięcznie, gwarantowane szkolenia oraz umowę o pracę bezpośrednio w niemieckiej firmie. Zdobądź cenne doświadczenie i rozwijaj swoją karierę z nami! Aplikuj już dziś!

Opis stanowiska

  • Projektowanie programów dla robotów przemysłowych
  • Praca na systemach ABB, Kuka, Fanuc, itp.
  • Uruchamianie programów i kalibracja robotów u klienta
  • Parametryzacja urządzeń dla różnych systemów robotów
  • Praca na jedną zmianę w Dingolfing

Wymagania stanowiska

  • Dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego (B2)
  • Wykształcenie techniczne jako elektrotechnik, mechatronik lub pokrewne
  • Znajomość projektowania robotów przemysłowych i sterowników PLC
  • Znajomość programowania offline (Process Simulate, Robcard, itp.)
  • Gotowość do wyjazdów służbowych do klienta

Oferujemy

  • Umowę o pracę bezpośrednio w niemieckiej firmie
  • Atrakacyjne wynagrodzenie do 5 000€/brutto miesięcznie
  • Gwarantowane szkolenia
  • Bezpieczną i legalną pracę z gwarancją odprowadzania składek
  • Możliwość długoterminowej współpracy
Regulamin portalu Jober.pl

, Polska
664 905 456
Osoba Kontaktowa
Sedulus
strona www:
www.sedulus.pl