• Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 11 000-13 500 PLN/m-c
  • Firma: sky Personal Alexander Geworsky
  • Kontakt: sky Personal
  • Telefon: +49 5242 97 60625
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Minimum 2 lata

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Elektryk

Jesteśmy niemiecką firmą, zatrudniajacą pracowników na terenie Niemiec, głównie Elektryków.

Swoim pracownikom gwarantujemy stabilność zatrudnienia, pełną legalność i terminowość wynagrodzeń.

ZADANIA:

Montaż i instalacja urządzeń elektrycznych

Podłączanie kabli

Wykuwanie otworów

Instalacja gniazd i rozgałęźników

Okablowanie sieci

Kładzenie kabli w domach mieszkalnych wg podanych planów

Montaż włączników i wyłączników, gniazdek, gniazdek antenowych, gniazdek sieciowych, rozdzielnic lamp, szafek licznikowych

OFERUJEMY:

Praca od zaraz

Stałe, stabilne zatrudnienie na korzystnych warunkach

Atrakcyjny system wynagrodzeń uzależnionych od kwalifikacji

11,90-13€ brutto/h +55-70€ diety dziennej netto

Zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawce

Gwarantujemy dobry standard zakwaterowania

Zaliczka juz po 7 dniach

Ubezpieczenie

Długoterminowe zlecenie

Możliwość pracy w nadgodzinach

Możliwość rozwoju zawodowego oraz długofalowej współpracy

Bezpieczne miejsce pracy

Opieka formalno-prawna

Wsparcie opiekuna

Jasne i przejrzyste umowy

Przyjazna atmosfera pracy

Pomoc polskojezycznego konsultanta na miejscu, w sprawach organizacyjnych

OCZEKUJEMY:

Doświadczenia w pracy elektryka

Sumienności, staranności i zaangażowania w prace

Elastycznosci czasowej

Znajomosci rysunku technicznego

DODATKOWO MILE WIDZIANE:

komunikatywna znajomosc języka niemieckiego

własny samochód

prawo jazdy kat.B

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres e-mail:

[email protected]

       lub o kontakt telefoniczny pod nr:

             +49 524 297 60625 lub +49 15904527279.