LAKIERNIK SAMOCHODOWY : OD 2300 - 2500 € NETTO/M-C ( 40 GODZ./TYG)+PŁATNE NADGODZINY+ DARMOWE MIESZKANIE

DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: JOBSTELLE
  • Kontakt: JOBSTELLE
  • Telefon: 605514535
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Minimum 3 lata

      JEŚTEŚMY FIRMĄ REKRUTACYJNA , KTÓRA PROPONUJE TYLKO I WYŁĄCZNIE PRACĘ BEZPOŚRDNIO

                                                                  PRACODAWCÓW NIEMIECKICH

                                              WSZYSCY PRACOWNICY PODPISUJĄ UMOWĘ O PRACĘ
                                                   Z WŁAŚCICIELEM AUTOSERWISU W NIEMCZECH

                    Niemiecki AUTOSERWIS pilnie zatrudni na stanowisko  :

             LAKIERNIK SAMOCHODÓW OSOBOWYCH

Wymagana znajomość języka niemieckiego : podstawowy / komunikatywny

MIEJSCE PRACY : Niemcy-okolice Deggendorfu

UMOWA O PRACĘ

- Praca całoroczna.
- Umowa o pracę podpisywana bezpośrednio z właścicielem Autoserwisu

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

- LAKIEROWANIE SAMOCHODÓW OSOBOWYCH

    ( bez blacharki )

WYMAGANIA

- Doświadczenie zawodowe minimum 4 lata

-znajomość i doświadczenie w ZAWODZIE

- znajomość j. niemieckiego na minimum podstawowym/komunikatywnym

Mile widziane

- referencje
- ukończone kursy zawodowe

Oferta wynagrodzenia/warunki pracy

- wynagrodzenie                    :od 2300 - 2500 € netto + płatne nadgodziny

- stała praca na pełny etat   : 160 godzin miesięcznie (podstawa )+nadgodziny

- nadgodziny :                        : po 15 € netto

                                                   wszystkie płatne lub odbiór na zjazdy

- dodatkowa praca w soboty ( dla chętnych )

- urlop : 30 dni

BEZPŁATNE ZAKWATEROWANIE

Pokój jednoosobowy , z dostępem do kuchni, łazienki, WC, pralki, Wi-Fi

Zaliczki na poczet wynagrodzenia:

- Zaliczki wypłacane wedle życzeń na koniec każdego tygodnia

Niemieckie warunki zatrudnienia :

Pakiet socjalny /emerytalny:

- Składki emerytalne odprowadzane w Niemczech

- Niemieckie ubezpieczenie zdrowotne

Dodatkowe informacje:

  • możliwość rozwoju zawodowego oraz długofalowej współpracy

  • możliwość regularnych zjazdów do Polski co 4-6 tygodni

                 TERMIN ROZPOCZĘCIA PRACY : od  marca  2022

CV ze zdjęciem mile widziane

Proszę przesyłać CV na maila :

                                             E-mail :  [email protected]

F

Firma rekrutacji bezpośredniej

NSI

www.nsi.org.pl

+48 605 514 535

 +48 739 551 339

kontakt : pon-piątek 9:00 - 21 . sobota 11:00- 21:00 ,niedziela 14:00 -21:00

Uwaga :
Dodawana do CV klauzula o ochronie danych osobowych to wymóg polskiego prawa

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).