• Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: VIRTUS Personal GmbH
  • Kontakt: Kinga Kocol
  • Telefon: +49 871 97109846
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Minimum 3 lata

VIRTUS Personal GmbH to Firma z doświadczeniem, która pertraktuje korzystne warunki pracy i płacy w trosce o swojego Pracownika. Nasz zespół negocjuje najlepsze warunki przede wszystkim dla Ciebie!

Ponadto pomagamy w znalezieniu atrakcyjnego cenowo zakwaterowania i we wszelkich innych formalnościach, a to wszystko dla Twojego poczucia spokoju i bezpieczeństwa!

VIRTUS Personal GmbH poszukuje obecnie dla jednego ze swoich klientów w Niemczech osób na stanowisko:

Front-End Developer

Zakres obowiązków:

  • Stosowanie kodów, które pozwolą na dopasowanie się do stron do różnego rodzaju urządzeń

  • Dbanie o przejrzysty, przykuwający i nowoczesny Layout

  • Umiejętność tworzenia rozbudowanej szaty graficznej dla stron responsywnych

  • Odpowiedzialność za część wizualną - elementy graficzne, animacja

  • Nowe i zaawansowane składniki front-endu GUI dla portalu obywatelskiego

  • Projektowanie i programowanie aplikacji administracji elektronicznej dla obywateli, administratorów i innych użytkowników komunalnych usług internetowych

  • Operacyjna implementacja planowania wydania i specyfikacji technicznych produktów eGovernment

  • Testy rozwojowe i akceptacja techniczna produktów eGovernment

  • Wsparcie dla architektury technicznej, projektowanie oprogramowania, wsparcie techniczne drugiego poziomu oraz koncepcji technicznych dla produktów e-administracji

Wymagania:

  • Znajomość języka niemieckiego – na poziomie dobrym

  • Bardzo dobra znajomość HTML5, CSS3, projektowanie responsywnych/bez barier stron internetowych i w odpowiednich ramach, np.> Bootstrap 3

  • Prawidłowe korzystanie z narzędzi programistycznych w środowisku Web-Frontend (LESS, SASS, grunt, gulp, npm, git, svn)

  • Doświadczenie w Client-Frameworks, jak np.: AngularJS, React

  • Doświadczenie w komunikacji Client-Server (AJAX, REST, JSON)

  • Doświadczenie z ES5/6 i Typescript są dodatkowym atutem

  • Praktyczne doświadczenia z elementami systemu, takimi jak serwery WWW, serwery aplikacji, serwery DB w zakresie aplikacji internetowych opartych na Linuksie

  • Doświadczenie w zakresie Agiler Software Development (Kanban, SCRUM) za pomocą takich narzędzi, jak JIRA czy Confluence

  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne, myślenie analityczne i poczucie odpowiedzialności
  • Prawo jazdy kat. B i własny samochód

  • Wykształcenie kierunkowe i doświadczenie zawodowe

  • Potwierdzenie kwalifikacji

  • Wysoki poziom umiejętności społecznych, kreatywność i zaangażowanie

Oferujemy:

  • Zatrudnienie u niemieckiego pracodawcy, uwzględniające: ubezpieczenie społeczne, płacę ustaloną na warunkach niemieckich, stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie + diety + dodatki

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Wyposażenie ochronne i ubranie ochronne

Zainteresowanych kandytatów prosimy o przesłanie swojego CV w języku niemieckim wraz ze świadectwami,  w temacie podając stanowisko pracy, na adres:

VIRTUS Personal GmbH
Schönaustr. 33a
84036 Landshut
Tel.: +49 871 97109846
Fax.: +49 871 97109848
Email: [email protected]

Zapraszamy na naszą stronę www.virtus-personal.de oraz Facebook