• Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 2 800-3 250 EUR/m-c
  • Firma: Karpol Sp. z o.o.
  • Kontakt: Agnieszka
  • Telefon: [email protected]
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Kucharz

Zatrudnimy kucharza w restauracji w hotelu w Dannenberg w Niemczech. W hotelu pracuje już 4 Polaków – język niemiecki nie jest wymagany.

Obowiązki:

Prowadzenie restauracji hotelowej na 30 gości

Estetyczne przygotowanie potraw i dań zgodnie ze standardami firmy

Przestrzeganie norm i zasad postępowania z żywnością

Dbanie o prawidłowe magazynowanie żywności i sprzętu

Wymagania:

Wykształcenie kierunkowe

Doświadczenie na stanowisku samodzielnego kucharza

Motywacja do pracy i pasja do gotowania

Samodzielność i pracowitość

Rzetelność i sumienność

Wysoka kultura osobista

Oferujemy:

Umowa na warunkach niemieckich – zatrudnienie na cały etat u niemieckiego pracodawcy

Bardzo dobre wynagrodzenie wypłacane w terminie

Ubezpieczenie zdrowotne i socjalne

24 dni płatnego urlopu

Zakwaterowanie w samodzielnym pokoju z kuchnią i łazienką, za które płaci pracownik 280 euro miesięcznie.

Nie pobieramy żadnych opłat od kandydatów do pracy.

Osoby spełniające wymienione wyżej wymagania i gotowe wyjechać do pracy do Niemiec prosimy o przesyłanie CV poprzez formularz lub na podany adres e-mail.

Prosimy o dopisanie w CV klauzuli dotyczącej zgody na przetwarzanie danych osobowych niezbędnych do przeprowadzenia procesu rekrutacji, o następującej treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).