Kierowca CE Niemcy przy samej granicy (Cottbus)!
POSZUKIWANY do pracy od najbliższego poniedziałku
# TE/BL/2025
kto? KIEROWCA ZAWODOWY kat. C+E
gdzie? NIEMCY, OKOLICE Cottbus
Co oferujemy i gwarantujemy?
- zatrudnienie bezpośrednio w niemieckiej firmie transportowej
- pracę w systemie Pon-Pt
- ruch krajowy dalekobieżny po Niemczech
- uczciwe wynagrodzenie – około 2850 Euro netto
- pracę na hakowcu
- do wykorzystania 26 dni urlopu w skali roku, w zależności od wybranego systemu pracy
- możliwość szkolenia na hakowiec
- zakwaterowanie w samochodzie
- zatrudnienie u niemieckiego pracodawcy = umowa o pracę, ubezpieczenie społeczne, możliwość zdobycia niemieckiej emerytury, płaca ustalona na warunkach niemieckich, dodatki socjalne np. Kindergeld
- darmową pomoc w tłumaczeniu dokumentów i załatwianiu formalności związanych z zatrudnieniem
- zdalną pomoc i opiekę polskojęzycznego koordynatora przez cały czas trwania zatrudnienia
Czego wymagamy?
DOŚWIADCZENIE: kilka miesięcy na pojazdach kat. C+E
UPRAWNIENIA: prawo jazdy kat. C+E z kodem 95 + karta kierowcy
ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA: niemiecki komunikatywny
DYSPOZYCYJNOŚĆ: od zaraz
Zainteresowany? Aplikuj!
Tel. 500 700 104
Mail: [email protected]
Facebook: https://www.facebook.com/jobservicewroclaw
Ekspresowy i wygodny proces rekrutacyjny! Pracę możesz rozpocząć praktycznie od zaraz!
Proces trwa maksymalnie 3 dni, ale w praktyce często jeden dzień roboczy lub zaledwie kilka godzin!
Formalności możesz załatwić zdalnie (CV oraz kopie dokumentów możesz przesłać mailowo lub poprzez sms) albo osobiście (zapraszamy do naszego biura we Wrocławiu, gdzie osobiście skopiujemy Twoje dokumenty i wypytamy o doświadczenie zawodowe).
I to wszystko! Całą resztę załatwi za Ciebie Job Service! Polskojęzyczny konsultant zadzwoni do Ciebie, gdy zostaniesz zaakceptowany przez niemieckiego pracodawcę, aby wspólnie z Tobą ustalić dokładny termin podpisania niemieckiej umowy o pracę i rozpoczęcia pracy.
Pamiętaj proszę o załączeniu w treści maila lub swoim CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez Job Service Human Resources Sp. z o.o. Sp. k. (numer KRAZ 24214)“
Więcej informacji dotyczących ochrony Twoich danych osobowych znajduje się na stronie internetowej: http://www.job-service.com.pl/txt/polityka-cookies