DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca z zakwaterowaniem
  • Pensja: 1 200-1 500 EUR/m-c
  • Firma: IWG Sp. z o.o.
  • Kontakt: Lukasz
  • Telefon: 000000000
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Kelnerka

Kelnerka Agencja Pracy IWG Sp. z o.o., z siedzibą w 62-800 Kalisz, Fabryczna 2a, działającą w oparciu o wpis do KRS 0000672137, NIP: 618 215 92 28, Regon: 366970290 oraz wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia z dnia 28.04.2017 r. pod numerem 16338,

Opis / Obowiązki:

Miejsce pracy: miasto Cottbus, Niemcy
Praca jest aktualna od natychmiast lub w możliwie szybkim terminie
Okres pracy: na stałe w niemieckiej restauracji
Praca na pełny etat, 5 do 6 dni w tygodniu, ok. 175 godzin miesięcznie
Godziny pracy są na 3 zmiany 7 do 16:00, 11 do 21, 16 do 24

Glówne zadania:

  1. Przygotowanie sali dla gości
  2. Obsługa klientów w restauracji
  3. Dbanie o porządek w restauracji
  4. Obsługa kasy fiskalnej

Wymagania:

  • Doświadczenie w zawodzie kelnerki
  • Umiejetność obsługi kasy fiskalnej mile widziana
  • Wymagana dobra znajomość języka niemieckiego
  • Akceptacja pracy rownież podczas weekendu i wieczorami
  • Zadbany wygląd, wysoka kultura osobista, sympatyczne i uprzejme podejście do klientów i współpracowników
  • Komunikatywność oraz umiejętność pracy w grupie
  • Punktualność, samodzielność, sumienność i dokładność

Oferujemy:

  • Umowa: niemiecka o pracę, pełne świadczenia socjalne
  • Wynagrodzenie miesięczne netto: 1200 do 1300 euro (w pierwszym roku pracy)
  • Wynagrodzenie miesięczne netto: 1400 do 1500 euro (po pierwszym roku pracy)
  • + Napiwki 150 do 200 euro netto
  • Zakwaterowanie zapewnione i kosztuje ok. 150 do 250 euro miesięcznie