• Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 13-14 EUR/h
  • Firma: Adecco Personaldienstleistungen GmbH
  • Kontakt: Katarzyna Podrez
  • Telefon: 0049 1734656158
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Elektryk budowlany

Firma Adecco Personaldienstleistungen GmbH obecnie poszukuje pracowników na stanowisko:

                 ELEKTRYKA / pomocnika z doswiadczeniem

Miejsce pracy: Cottbus i okolice

Zakres obowiązków

- Montaż, instalacja i wymiana instalacji elektrycznych

- Montaż tras kablowych, podłączanie: lamp, gniazdek

- Czytanie planów

Wymagania

- Wykształcenie jako elektryk

- Doświadczenie zawodowe

- Znajomość systemu SAP mile widziana

- Gotowość do pracy 1-zmianowej  (pon.- pt.)

- Komunikatywna znajomosc jezyka niemieckiego

Oferujemy

- Niemiecka umowa o pracę

 -Wynagrodzenie brutto: 13€/h brutto

- Umowa o pracę na czas nieokreslony z niemieckim pracodawca

- Ubezpieczenie zdrowotne

- Mozliwosc dalszego rozwoju

Zainteresowany/a ?

Wyslij swoje CV w jezyku niemieckim pod n/w adres:

E-mail: [email protected]

* Wszystkie terminy użyte w tym ogłoszeniu o pracę odnoszą się w równym stopniu do wszystkich płci.