DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca z zakwaterowaniem
  • Pensja: 12 000-17 000 PLN/m-c
  • Firma: Abacent
  • Kontakt: Angelika Borucka
  • Telefon: 0172 6654 214
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Minimum 4 lata

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Spawacz

Abacent Personalservice GmbH - w naszej firmie możesz możesz liczyć na uczciwość oraz dobre zarobki.

Oferujemy legalne zatrudnienie w Niemczech z opłaconym komfortowym mieszkaniem. Jeśli poszukujesz rzetelnego pracodawcy, zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

SPAWACZ AUTOGEN

Miejsce pracy: Chemnitz lub Hannover

WYMAGANIA:

  • CERTYFIKAT 311
  • PRAWO JAZDY
  • MIN PODSTAWY J.NIEMIECKIEGO

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Spawanie Autogenem

OFERUJEMY:

  • ZAROBKI OD 2350€ NETTO- W GORE
  • BEZPLATNE ZAKWATEROWANIE OD PON DO NIEDZIELI - DOBRE WARUNKI!
  • MOZLIWOSC REDUKCJI GODZIN NA TZW. ZEITKONCIE LUB REZYGNACJA
  • NIEMIECKA UMOWA O PRACE + NIEMIECKIE SWIADCZENIA
  • DIETA GODZINOWA
  • PLATNY URLOP 24 DNI
  • PREMIE , SWIATECZNE, WAKACYJNE, ZA POLECENIE PRACOWNIKA
  • DLUGOTERMINOWE ZLECENIA
  • POLSKOJEZYCZNY KOORDYNATOR

ZAINTERESOWANYCH ZAPRASZAM DO SKLADANIA APLIKACJI LUB KONTAKT TELEFONICZNY