Mala niemiecka firma rodzinna obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:

Kierowca C+E

Miejsce pracy: Niemcy, Chemnitz

WYMAGANIA:

  • prawo jazdy C+E
  • karta kierowcy
  • ADR
  • język niemiecki - komunikatywny

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • długie trasy po Niemczech od poniedziałku do piątku
  • rozworzenie rzeczy budowlanych
  • umiejętność jazdy na wywrotkach

OFERUJEMY:

  • wynagrodzenie 2200€ brutto
  • diety 24€/dzień
  • ubezpieczenie cocjalne i zdrowotne
  • praca na warunkach niemieckich na niemiecką umowę o pracy
  • zatrudnienie bezpośrednio u pracodawcy

Mała rodzinna firma niemiecka obecnie poszukuje pracownika na stanowisko Kierowca C+E. Długie trasy po Niemczech od poniedziałku do piątku, rozworzenie rzeczy budowlanych. Wynagrodzenie 2200€ brutto +diety 24€ dziennie. Zjazd w piątek po południu. Stała praca bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy na umowę o pracy.

Prosze o życiorys na e-mail

[email protected]

lub kontakt telefoniczny

538479025

Prosimy o załączenie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”