• Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 1 900 EUR/m-c
  • Firma: REFCO Agencja Zatrudnienia
  • Kontakt: Rekruter Refco
  • Telefon: 516604897
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

Kelnerka/kelner okolice Chemniz/ NIEMCY

Praca od zaraz
Obowiązki:

• obsługa gości restauracji hotelowej
• dbałość o miejsce pracy
• serwowanie drinków
• zimny i ciepły bufet, a la Carte
• estetyczne serwowanie dań
• pozytywne nastawienie do gości

Wymagania:
• wymagane niewielkie doświadczenie w zawodzie kelnera
• znajomość języka niemieckiego
• punktualność
• kreatywność
• sumienność
• umiejętność pracy w zespole, dyspozycyjność
• miłe podejście do gości, dbałość o miejsce pracy

Oferta:
• Stała umowa o pracę
• 5 dniowy tydzień pracy
• Zatrudnienie u niemieckiego pracodawcy
• Umowa o pracę zgodna z niemieckim kodeksem pracy
• Niemieckie świadczenia socjalne
• Dobre zarobki ok 1900 Euro/miesiąc brutto
• napiwki
• darmowe zakwaterowanie

• darmowe pełne wyżywienie

• Możliwość korzystania z pralni hotelowej
• darmowe WIFI
Zastrzegamy sobie prawo kontaktu z wybranymi kandydatami

Wzięcie udziału w procesie rekrutacji, oznacza akceptację poniższej klauzuli.
"Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV oraz innych przekazanych przeze mnie dokumentach oraz wyrażam zgodę udostępniania ich firmom powiązanymi umowami o współpracy przeprowadzającymi proces rekrutacji przez REFCO Agencja Zatrudnienia z siedzibą w Krakowie 30-434 przy ulicy Armii Kraków 3/2 w celach związanych z procesem rekrutacji, zarówno obecnym, jak i organizowanymi w przyszłości, zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz.U. 2018 r., poz. 1000). Swoje dane podaję dobrowolnie, wiem o prawie dostępu do nich oraz do ich poprawiania. Administratorem podanych dobrowolnie danych osobowych jest REFCO Agencja Zatrudnienia z siedzibą w Krakowie 30-434 przy ulicy Armii Kraków 3/2. Jestem świadomy/świadoma, iż mam prawo do złożenia oświadczenia o cofnięciu każdej wyrażonej zgody w każdym czasie. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem."