• Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Axialus S.A.
  • Kontakt: Axialus S.A.
  • Telefon: 605562300
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Pracownik produkcji

Firma Axialus obecnie poszukuję pracowników na stanowisko:

Pracownik produkcji – produkcja parówek, Niemcy, możliwy wyjazd w parze!

Miejsce pracy: Niemcy - Celle, 40 km od Hanoweru

WYMAGANIA:

  • Praca dla dwóch osób,
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Własne auto do wyjazdu – warunek konieczny,
  • Podstawowa znajomość jęz. niemieckiego,
  • Chęci do pracy.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Praca na produkcji parówek oraz wędlin,
  • Pakowanie produktów,
  • Praca przy obsłudze taśmy produkcyjnej,
  • Czyszczenie maszyn i pracę porządkowe na zakładzie.

OFERUJEMY:

  • Zatrudnienie w oparciu o polską umowę o pracę na niemieckich warunkach,
  • Wynagrodzenie: 10 € brutto/h + dodatki wg iGZ,

- 25% za nadgodziny i nocki,

- 50% za niedzielę,

- 100% za święta przypadające w Niemczech,

  • Darmowe zakwaterowanie – pokoje maksymalnie 2-osobowe,
  • Pomoc w zorganizowaniu wszystkich świadczeń socjalnych na terenie Niemiec, tj. Kindergeld czy zmiana klasy podatkowej.

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesłania aplikacji na adres mailowy: [email protected]   lub proszę  o kontakt pod numerem telefonu z działem rekrutacji: Kamila: 605-562-300, Ilona: 785-513-304,

Agencja pracy tymczasowej i doradztwa personalnego AXIALUS S.A. z oddziałem w Warszawie, nr certyfikatu o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia: 9032, poszukuje osób zainteresowanych pracą tymczasową w Niemczech

Do aplikacji proszę o dołączenie zgody na przetwarzanie danych osobowych.