DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca z zakwaterowaniem
  • Pensja: nie podano
  • Firma: HDOmedical Sp. z o.o.
  • Kontakt: Agnieszka Wesołowska
  • Telefon: 669 914 984
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Opiekunka

OPIS STANOWISKA

Firma HDOmedical/HDOSeniorenbetreuung z siedzibą w Warszawie zatrudni opiekunkę z dobrą lub bardzo dobrą znajomością języka niemieckiego do opieki nad 75 letnim Panem, 168 cm, 61 kg, PS 2, Parkinson, na rolatorku lub z laską, minimalnie nietrzymanie moczu. Żona wyjeżdża od poniedziałku do piątku do córki i nie może się nim zajmować, jest też pomoc domowa. Podopieczny mieszka w domu jednorodzinnym, jest dostęp do internetu.

 WYMAGANIA:

  • Gotowość do podjęcia pracy jak najszybciej- na min. 1 miesiąc,
  • Dobra lub bardzo dobra znajomość j. niemieckiego,
  • Opiekunka po 40 roku życia,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Niepaląca,
  • Cierpliwość i empatia

NASZA OFERTA:

·         Pracę w pełni legalną w oparciu o umowę zlecenie + opłacone składki ZUS

·         1350 - 1400 euro netto miesięcznie ,

·         Zwrot kosztów podróży 180 euro,

·         Ubezpieczenie EKUZ (Europejska Karta Ubezpieczenia Zdrowotnego) oraz kartę A1

·         Zakwaterowanie, wyżywienie

SPOSÓB APLIKOWANIA

Osoby chętne do wzięcia udziału w procesie rekrutacji proszę o wysłanie aplikacji (cv+zdjęcie) na adres e-mail: [email protected] lub kontakt tel. 669 914 984, 605 151 827, 22 250 25 00.