DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 4 000 EUR/m-c
  • Firma: LPS
  • Kontakt: LPS GmbH
  • Telefon: +48 600 020 352
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Cały Kraj
  • Państwo: Niemcy
Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Elektryk
Firma LPS świadczy usługi w dziedzinie pośrednictwa pracy. Nasze wieloletnie doświadczenie i zespół doradców pozwolą Ci szybko i efektywnie, nawet bez wychodzenia z domu, znaleźć pracę odpowiadającą Twoim kwalifikacjom. Zaufało nam już kilkanaście tysięcy osób.

Dla naszego niemieckiego klienta specjalizującego się w branży fotowoltaicznej  poszukujemy:
Elektryk - Montaż instalacji fotowoltaicznych

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
-   Montaż instalacji fotowoltaicznej na wysokościach oraz na ziemi.
-   Montaż instalacji elektrycznych zgodnie z dokumentacją techniczną;
-   Praca przy okablowaniu instalacji fotowoltaicznej;
-   Przyłączenie urządzeń instalacyjnych;
-   Umiejętność pracy w zespole;
-   Inne prace instalacyjne.

WYMAGANIA:
-   Wykształcenie techniczne lub zawodowe jako elektryk;
-   Doświadczenie w wykonaniu instalacji elektrycznych min. 2 lata udokumentowanie świadectwami pracy doświadczenia jako elektryk;
-   Aktualne uprawnienia SEP;
-   Uprawnienia pracy na wysokościach (mile widziane);
-   Wykonywanie pracy na terenie Niemiec
-   Dyspozycyjność
-   Dokładność;
-   Umiejętność posługiwania się językiem niemieckim na poziomie komunikatywnym

OFERUJEMY :
- zarobki podstawowe ok. 4000 € brutto miesięcznie + przewidziany system premii za wydajność
- zakwaterowanie i dojazd do pracy (  280€ za pełen miesiąc  )
- Praca 6 dni w tygodniu
- Zatrudnienie na podstawie Niemieckiej umowy o pracę

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.