dodano 27 dni temu

Pracownik produkcji

Buggingen Niemcy
14  EUR / h
Wyświetleń: 150Aplikacji: 1
Znajomość jezyka:
Typ oferty:
Praca stała
Doświadczenie:

Pracownik produkcji w firmie SLG (Buggingen)

Miejsce pracy:
Firma SLG, Breitenweg 35, 79426 Buggingen
Firma zajmuje się produkcją plastikowych mebli i elementów dla firmy IKEA.

Opis stanowiska:
Praca polega na zdejmowaniu gotowych elementów z taśmy produkcyjnej i pakowaniu ich do kartonów. Praca wykonywana jest na linii produkcyjnej, wymagająca precyzji i dbałości o detale.

Wynagrodzenie:

  • Stawka brutto wynosi 14 € /h.
  • W przypadku pracy na nocnej zmianie przysługuje dodatek 25%.

Rodzaj umowy:
Oferujemy niemiecką umowę o pracę na pełen etat na czas określony.

  • Gwarantowana liczba godzin: 151,67 h miesięcznie.
  • Standardowy czas pracy to 160 h miesięcznie, a nadgodziny powyżej 151,67 h są naliczane na tzw. Zeitkonto (konto nadgodzin). Możliwość wyjaśnienia systemu naliczania godzin na Zeitkoncie.

Zakwaterowanie:

  • Koszt zakwaterowania: 350 € od osoby.
  • Pokoje 2-osobowe w 3-pokojowym mieszkaniu (maks. 4 osoby w mieszkaniu).
  • Mieszkanie jest w pełni umeblowane i wyposażone w internet.
  • Parking przed domem lub w pobliżu.

Zainteresowanych prosimy o kontakt, w razie pytań chętnie udzielimy szczegółowych informacji.

Regulamin portalu Jober.pl
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej i przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Unique Personal

004916094432241
Osoba Kontaktowa
Marta Wronikowska
strona www:
www.unique-personal.de