PRACOWNIK/CA MAGAZYNU - NIEWYMAGANA ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Lupa Personal
  • Kontakt: Lupa-Personal
  • Telefon: +49 (0) 228-9654624-0
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

Agencja pracy LUPA PERSONAL jest niemiecką firmą z polskimi korzeniami, działającą na niemieckim rynku od wielu lat.  Oferujemy zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę dla kandydatów z terenu UE
Nasze motto : „Sukces firmy zależy od jego pracowników” – zostań jednym z nich!

Pracownik/ca magazynu - oferta również dla par

Miejsce pracy: Niemcy - Buggingen

Zakres obowiązków:

  • proste prace w magazynie wysyłkowym, pakowanie i komisjonowanie artykułów elektronicznych i biurowych

Wymagania:

  • niewymagana znajomość języka niemieckiego
  • mile widziane doświadczenie na w/w stanowisku
  • umiejętność pracy w zespole
  • zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • nastawienie na realizację powierzonych zadań
  • dbałość o estetykę wykonywanej pracy
  •  dyspozycyjność na dłuższy pobyt

Oferujemy:

  • umowę na warunkach niemieckich, którą otrzymasz już przed przyjazdem do Niemiec
  • stawka godzinowa 9,96 euro brutto + 15 euro netto diety dziennej
  • mówimy po polsku – nasi koordynatorzy służą pomocą 24h/7
  • dodatek urlopowy i świąteczny
  • punktualne wypłaty oraz możliwość zaliczek
  • możliwość pracy w godzinach dodatkowych płatnych od +25%
  • odzież roboczą
  • płatny urlop od 24 dni w roku

Zainteresowanych prosimy wysłać swoje CV – Życiorys z przebiegiem doświadczenia na adres mailowy [email protected] W temacie e-maila proszę wpisać numer referencyjny: PAK/DE/2019

Prosimy o załączenie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”