Hartwig Express Rekrutacja
Robert Hartwig Berlin Niemcy
dodano 3 miesiące temu

a1 Umiejętność łączenia elementów (MIG/MAG) na podstawie rysunku technicznego Umiejętność spawania i obsługi elektronarzędzi

Bremen Niemcy
2700-3300  EUR / m-c
Wyświetleń: 472Aplikacji: 0
Znajomość jezyka:
niemiecki
Typ oferty:
Praca z zakwaterowaniem
Doświadczenie:
Minimum rok

Podejmij zatrudnienie na pełny etat w oparciu o umowę o pracę z urlopem oraz świadczeniami

Podejmij zatrudnienie w zait firmie z doświadczenem na rynku ponad 20 lat dzięki polskiemu rekruterowi w Niemczech. Możesz zatelefonować teraz, lub skorzystac z witryny internetowej z ofertami https://forzg.blogspot.com/ by wybrać najlepsze dla siebie propozycje pracy. Zgłoś się teraz by ruszyć do pracy już od następnego poniedziałku. Zapraszam Robert Hartwig, AMS Weimar

 Zobacz warunki dla kandydata.

piątek, 31 maja 2024

PRACA SPAWACZ, NIEMCY NOWOŚĆ NAJNOWSZE OFERTY PRACY Podsumowanie Lokalizacja: Emsland całe Niemcy Umiejętność łączenia elementów (MIG/MAG) na podstawie rysunku technicznego Umiejętność spawania i obsługi elektronarzędzi

Ślusarz / Monter Miejsce pracy: Niemcy, Emsland

Opis stanowiska Wszystkie prace ślusarskie i monterskie

Prace konstrukcyjno-spawalnicze Praca zgodnie z rysunkiem technicznym

Montaż i łączenie części zgodnie ze specyfikacją oraz zamówieniem

Wymagania:

Umiejętność łączenia elementów (MIG/MAG) na podstawie rysunku technicznego

Umiejętność spawania i obsługi elektronarzędzi

Sumienność, zaangażowanie i pracowitość

Oferujemy:

Pracę od zaraz albo później, rekrutacja ciągła, różne lokalizacje

Wprowadzenie w zakres obowiązków

Atrakcyjne wynagrodzenie 14,00 - 16.00 Euro brutto/godzina (w zależności od kwalifikacji)

Legalną i stałą prace w oparciu o niemiecką umowę o pracę z pełnym pakietem socjalnym na czas nieokreślony

Regularne zjazdy do Polski (co 6 tygodni), wykorzystujesz urlop, zait konto, wekendy i nadgodziny,

Wsparcie w zakwaterowaniu i dojazdach pomiędzy mieszkaniem a miejscem pracy

Możliwość nadgodzin

Polskojęzyczna obsługa pracownika.

Wsparcie w sprawach urzędowych

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku aplikowania.

tel. 662 459 869

Regulamin portalu Jober.pl
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej i przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Hartwig Express Weimar

Weimar, Niemcy
662 459 869
Osoba Kontaktowa
Robert Hartwig Weimar