DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca z zakwaterowaniem
  • Pensja: 12 EUR/h
  • Firma: Allpersona
  • Kontakt: Tadeusz Kempny
  • Telefon: +48 604 398 444
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Bremen, Hamburg, Hannover, Kiel
  • Państwo: Niemcy
Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Komisjoner

Komisjoner - praca dla par na magazynie bez znajomości języka niemieckiego

(k/m/x)

MIEJSCE PRACY: BREMEN (NIEMCY), HAMBURG (NIEMCY), HANNOVER (NIEMCY), KIEL (NIEMCY)

Opis stanowiska:

Kompletowanie zamówień-praca na magazynie z artykułami spożywczymi na działach

1. Dział: produkty świeże FRISCHE - temperatura 2-6 stopni C

  • Praca w systemie 2-zmianowym
  • Poniedzialek - soboty w godzinach: 5.00 lub 6:00 - 14:20 oraz 14:30 - 23:50
  • 5-dniowy tydzień pracy, możliwość pracy 6 dni w tyg.
  • Możliwe nadgodziny
  • Kompletacja zamówień za pomocą technologii głosowej tzw. Pick by Voice (słuchawki) lub  Pick by Touch - monitory
  • Obsługa wózka elektrycznego typu Ameise

2. Dział: produkty owoce i warzywa OBST und GEMÜSE - temperatura 3-7 stopni C

  • Praca w systemie 1-zmianowym
  • Niedziela - piątek w godzinach: 14:00 - 22:20
  • Kompletacja zamówień za pomocą technologii głosowej tzw. Pick by Voice (słuchawki) lub  Pick by Touch - monitory

3. Dział: produkty suche TROCKEN - temperatura pokojowa.

  • Poniedzialek - piatek. w godzinach: 6:00 - 14:20 oraz 13:30 - 22:50
  • 5-dniowy tydzień pracy,
  • Obsługa ekranu dotykowego pick by touch oraz wózka elektrycznego typu Ameise

Wymagania:

  • Mile widziane doświadczenie w komisjonowaniu na magazynach logistycznych na terenie Niemiec
  • Mile widziana umiejętność obsługi wózka elektrycznego typu Ameise
  • Motywacja do rozpoczęcia pracy od zaraz oraz do pracy w godzinach nadliczbowych

Oferujemy:

  • Stawka godzinowa 12,20€ brutto  (od 1 października stawka wzrasta - 12,93€ brutto)
  • System premii uznaniowych i motywacyjnych uzależniony od efektywności w pracy
  • Dodatkowy system premii wydajnościowych
  • Dodatek za prace w niedziele + 50%, dodatek za godziny nadliczbowe +25% ( od 175h w miesiącu)
  • Zagwarantowany dojazd busem firmowym z/do zakwaterowania
  • Prace od zaraz w stabilnej firmie z długoletnim doświadczeniem
  • 25 dni płatnego urlopu w skali roku
  • Zagwarantowane zakwaterowanie w pokojach 2 osobowych - koszt 250€ miesięcznie
  • Zatrudnienie na niemieckich warunkach
  • Ubezpieczenie i gwarancje odprowadzania składek
  • Pomoc w załatwieniu wszelkich formalności
  • Pomoc polskojęzycznego opiekuna na miejscu
Więcej informacji pod tel.:
Tadeusz Kempny
Biuro: +49 821 508 539 14
Komórka: +48 604 398 444

Dostępni jesteśmy dla Państwa:

poniedziałek-czwartek 8.00- 17.00
piątek 8.00 - 14.00

Gdy jesteśmy nieosiągalni prosimy o SMSa lub WhatsAPPa
Mówimy po polsku.
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swoich dokumentów w języku polskim lub niemieckim.