ELEKTRYK BUDOWLANY 12 EUR NETTO/GODZ.+KWATERA OPLACONA.NIEMIECKA UMOWA O PRACĘ.PRACA NIEMCY

DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca tymczasowa
  • Pensja: 12 EUR/h
  • Firma: Rekrutacja-Kozow
  • Kontakt: dariusz kozow
  • Telefon: +48 515 526 657
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Minimum 2 lata

MIEJSCE PRACY

Zatrudnimy  Elektryków  Budowlanych do Niemiec.

PRACODAWCA : Niemiecka Agencja Pracy.  Zatrudnienie na Niemiecka Umowe o Pracę.
PRACODAWCA  organizuje i oplaca Zakwaterowanie.

Praca od 10.12.2018    Miejsce Pracy : Brandenburgia.

I OPCJA: STAWKA: 12 EUR netto/godz. + Nocleg organizuje i opłaca PRACODAWCA.
II OPCJA: STAWKA: 15 EUR netto/godz.  PRACOWNIK oplaca Zakwaterowanie.

ZADANIA: Instalacje elektryczne.Montaz nowych Instalacji Elektrycznych.

WYMAGAMY:
niemiecki podstawy + zawod branzowy + własne auto do wyjazdu.

Koszty dojazdy do Niemiec po stronie Pracownika.

Aplikacje CV:
www.rekrutacja.kozow.eu   Email: [email protected]  T: +48 515 526 657