MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Spawacz MAG

Dla naszego renomowanego klienta w D-14774 Brandenburg an der Havel
poszukujemy SPAWACZY MAG

Praca na pełen etat byłaby dla ciebie idealna?
Wtedy mamy odpowiednią pracę jako zmotywowany pracownik.

Nie jest wymagana znajomosc jezyka niemieckiego!
Nie sa wymagane wazne uprawnienia spawalnicze!

Nasz kompleksowy pakiet dla Ciebie:
  • Umowa o pracę na czas nieokreślony jako spawacz MAG, z calym pakietem socjalnym
  • Wynagrodzenie 13,00 € euro netto (przy 1StKl) za roboczogodzinę
  • Zakwaterowanie oplacane przez pracodawce
  • 3- zmianowy system pracy na hali
  • Dodatki do godzin nocnych i nadliczbowych
  • Mozliwe zaliczki po przepracowaniu pierwszego tygodnia pracy
To są twoje zadania:
  • proces spawania ANP
  • zgrzewanie grubych blach (>30mm), zgrzewanie przelotowe, spoiny doczolowe i pachwinowe.
  • produkcja "rozjazdow" kolejowych
  • gotowosc do wstepnego spawania u klienta
To powinieneś przynieść ze sobą:
  • Doświadczenie jako spawacz w zakresie MAG
  • Auto i prawo jazdy

Wraz z naszym klientem oferujemy Państwu długoterminową perspektywę oraz indywidualne podejście naszego zespołu.

Czekamy na Ciebie!

Masz jeszcze pytania? Zapraszamy do kontaktu!