DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca tymczasowa
  • Pensja: 13 EUR/h
  • Firma: Rekrutacja - Kozow
  • Kontakt: dariusz kozow
  • Telefon: T +48 515 526 657 T +31 620 489 676
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Minimum 2 lata

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Spawacz MAG
PRACA - SPAWACZE MAG bez Niemieckiego  - NIEMCY -  NIEMIECKA UMOWA.
NIEMIECKI PRACODAWCA - NIEMIECKA UMOWA O PRACĘ.

Zatrudnienie  w  każdy Poniedziałek  czyli  od   4 , 11   Grudzień   2022.
Miejsce Pracy BONN  - KOLONIA.

Niemiecki Pracodawca Zatrudni  Spawaczy MAG na Projekty do Niemiec.
PRACODAWCA Niemiecka Agencja Pracy -  Zatrudnienie na Niemiecka Umowę o Prace.

STAWKA  12,63 EUR brutto / godz. + Dieta 80,00 EUR netto / Dzień Pracy.
Zakwaterowanie organizuje Pracodawca.  PRACOWNIK  opłaca Kwaterę - Pokoje zawsze jednoosobowe.

ZADANIA - SPAWANIE KONSTRUKCJI STALOWYCH.

WYMAGANIA REKRUTACYJNE
doświadczenie i umiejętności w spawaniu  MAG + Czytanie RYSUNKÓW  Technicznych.
Auto do wyjazdu  nie jest wymagane , ale Firma też nie posiada aut służbowych.
Znajomość jęz. niemieckiego nie jest Wymagana.

Jeśli wzbudziliśmy Państwa  zainteresowanie prosimy o przesyłanie
Dokumentów Aplikacyjnych - Jesteśmy do Państwa Dyspozycji i Służymy Pomocą.

Koszty Dojazdu do Niemiec po stronie Pracownika.

 APLIKACJE CV - KONTAKT          REKRUTACJA - KOZOW

www.rekrutacja.kozow.eu             Email   [email protected]

BIURO Dariusz Kozów    T  + 48 515 526 657        T + 31 620 489 676