MECHANIK - UTRZYMANIE RUCHU W PRALNI PRZEMYSŁOWEJ

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 10-13 EUR/h
  • Firma: HR Navigator
  • Kontakt: Dział Rekrutacji
  • Telefon: 571 505 720, 515 909 950
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Minimum 2 lata

HR Navigator realizuje nieszablonowe i dopasowane do potrzeb Klienta usługi pracy tymczasowej, doradztwa personalnego oraz outsourcingu procesów w tym procesów kadrowo-płacowych.

HR Navigator to firma, która zrodziła się z pasji i chęci dzielenia się nią z innymi. Człowiek bez pasji, jest jak okręt, który nie wie dokąd zmierza. Pokażemy Ci kierunek na lepszą jakość pracy, bo praca i ludzie są dla nas najważniejszymi wartościami -  są naszą pasją.

Miejsce pracy: Okolice Bonn (Niemcy)

OPIS STANOWISKA:
naprawa i wszelkiego rodzaju prace konserwacyjne wykonywane na maszynach i zespołach produkcyjnych
usuwanie i wymiana elementów mechanicznych, elektrycznych i elektronicznych na przemysłowych maszynach do mycia / wirowania, suszarkach gazowych, suszarkach parowych, maszynach czyszczących itp.
konserwacja sprzętu i linii produkcyjnej

WYMAGANIA:
znajomość - doświadczenie - mechanika/mechatronika przemysłowa
wiedza z zakresu elektrotechniki
działalność ślusarska a także konserwacja i naprawa maszyn
znajomość technologii spawania i mechatroniki  byłaby zaletą
znajomość języka niemieckiego

OFERUJEMY:
umowa o pracę tymczasową
legalne  zatrudnienie na terenie  Niemiec (druk A1, karta Ekuz)
zmiana dzienna
stawka podstawowa 10-13 euro brutto
wynagrodzenie netto: 1400-1600 euro netto
możliwość nadgodzin
opieka polskiego koordynatora
zapewnione bezpłatne zakwaterowanie