DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca dorywcza
  • Pensja: 17-20 EUR/h
  • Firma: QuickJobs.de - Personal Management
  • Kontakt: Edyta Strödecke
  • Telefon: +49 36949124901
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Frezer
Firma Quickjobs.de obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:

Frezer CNC

Miejsce pracy: okolice Bonn / Niemcy

WYMAGANIA:

  • mile widziany ukonczony zawod operatora maszyn CNC, frezera CNC lub podobny
  • umiejetnosc programowania maszyny CNC
  • doświadczenie w obsłudze maszyny CNC
  • znajomosc maszyny Heidenhain
  • mile widziane doświadczenie przy elementyach o długości do 6000mm lub 500mm średnicy
  • min.podstawowa znaj. j.niemieckiego (rozumienie polecen) lub rosyjskiego
  • umiejetnosc czytania rysunku technicznego

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Produkcja ślimaków i butli zgodnie ze specyfikacjami rysunkowymi do wytłaczania i wtryskarek
  • Programowanie frezarek CNC
  • Monitorowanie procesów pracy
  • Zapewnienie jakości produkcji

OFERUJEMY:

  • zatrudnienie bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy, na niemieckich warunkach
  • stawka poczatkowa 17,50 €/h Brutto ( mozliwy szybki wzrost stawki)
  • mozliwe nadgodziny
  • praca od zaraz na czas nieokreślony, na caly etat
  • praca od pon.- piąt.
  • 30 dni urlopu
  • pracodawca oferuje zakwaterowanie
  •  zakwaterowanie ok. 450 €, opłaca pracownik

QuickJobs.de jest niemiecka firma posrednictwa pracy dla osob wszystkich grup zawodowych, zainteresowanych podjeciem pracy w Niemczech i innych krajach niemieckojezycznych. Proponujemy zatrudnienie bezposrednio u zagranicznego pracodawcy!

www.praca.click/job

Prosimy o załączenie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”