MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Elektryk
Firma Lemberger Personalvermittlung obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:

Elektryk

Miejsce pracy: Bonn i inne miejscowości na terenie Niemiec

WYMAGANIA:

  • dobre podstawy j.niemieckiego
  • prawo jazdy kat.B i samochód
  • doświadczenie i kwalifikacje do wykonywania zawodu

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • jest ustalany na podstawie indywidualnej rozmowy z Kandydatem

OFERUJEMY:

  • niemiecką umowę o pracę
  • stawkę godzinową od 12 euro netto
  • bezpłatne mieszkanie
  • długą współpracę

zapraszamy do aplikowania również teamy 2 osobowe. Wymagamy wówczas znajomości j.niemieckiego u 1 osoby z teamu oraz posiadania prawa jazdy i samochodu.

Prosimy o załączenie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”