Personalservice
Robert Hartwig - Weimar
dodano 3 miesiące temu

A1 Hydraulik ślusarz (m/k/d) - Lokalizacja w Bonn Tylko oferty całe Niemcy,

Bonn Niemcy
2500-3500  EUR / dzień
Wyświetleń: 494Aplikacji: 0
Znajomość jezyka:
niemiecki
Typ oferty:
Praca z zakwaterowaniem
Doświadczenie:
Minimum rok
Firma DAAR PERSONAL obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:

HYDRAULIK HLS

Miejsce pracy: Niemcy BONN

WYMAGANIA:

  • Montaż różnych systemów (systemy rurociągów, sanitariaty, systemy grzewcze, klimatyzatory, inteligentny dom Oprogramowanie itp.)
  • Konserwacja
  • Naprawy

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Znajomość języka niemieckiego
  • Wykształcenie w zawodzie kierunkowe lub pokrewne
  • Doświadczenie zawodowe
  • Samodzielność w działaniu
  • Prawo jazdy oraz samochód

OFERUJEMY:

  • Bezpieczna przyszłość dzięki umowie o pracę na czas nieokreślony
  • W zależności od kwalifikacji i doświadczenia zawodowego zarobki / stawki ponadtaryfowe
  • Zrozumiałe i terminowe rozliczanie płac oraz cotygodniowe wypłaty zaliczek
  • Atrakcyjne premie i dodatki
  • Wynagrodzenie za godziny nadliczbowe, nocne, niedzielne i świąteczne zgodnie z taryfami IGZ / DGB
  • Wysokie diety i rozliczanie czasu podróży
  • Do 30 dni płatnego urlopu w roku oraz dodatki urlopowe i świąteczne
  • Bezpieczeństwo planowania dzięki długoterminowym zleceniom u jednego klienta
  • Organizacja zakwaterowania w pokoju jednoosobowym w bezpośrednim sąsiedztwie miejsca pracy
  • Indywidualne wsparcie i pomoc opiekuna w języku ojczystym
  • Pomoc w uznawaniu dyplomów zagranicznych
  • Markowy sprzęt ochronny i odzież robocza,

W rozmowach telefonicznych proszę was o zgłaszanie się co poniedziałek jeśli akurat potrzebujecie pracy w Niemczech. To dlatego że z reguły na początku tygodnia mam informacje o zapotrzebowaniu na konkretne zakłady pracy.

W kolejnych nagranich wideo będę przybliżał wam to co ważne na danym stanowisku i jak sprawić dobre pierwsze wrażenie.

Mimo wszystko uważam że tworzymy jedną drużynę i od pierwszgo kroku powinnismy mieć szansę się poznać. Bo to my bedziemy mieli ze sobą kontakt przez jakiś czas. Moim celem jest by zaprosić do pracy osoby zainteresowane praca na stałe, nie zależnie na którym zakładzie pracy bedzie to możliwe.

Umowa o pracy jest bez terminowa, czas próbny to 6 miesięcy i liczę na to że bedziemy ze sobą pracować dłużej.

Daar Personal to zeitFirma z długim starzem na rynku co sprawia że możesz być pewny że twoje wynagrodzenie wpłynie na czas.
Jestem Robert Hartwig i lubię swoją pracę, dzięki której poznaj codziennie ciekawych ludzi, dla których mam ciekawe oferty pracy. Jeśli chcesz to również możesz przyłączyć się do grupy zadowolonych pracowników DAAR PERSONAL.

Mam nadzieję że moje wypowiedzi do kamery zyskają zainteresowanie i dzięki temu zyskasz większą wiedzę o dostepnym stanowisku pracy jakie mam w danym momencie do zaoferowania.

Co ważne za każdym razem oferty się zmieniają. Dlatego za kazdym razem rozmowę zaczynamy od poczatku.

Prosimy o załączenie klauzuli:

Jakby co, to zadzwoń pogadamy, 662 459 869
Regulamin portalu Jober.pl

Daar Personal Service Rekrutacja Całe Niemcy

Weimar, Niemcy
662 459 869
Osoba Kontaktowa
Robert Hartwig Weimar