MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Spawacz MAG

Dla naszego klienta w D- 44793 Bochum,

poszukujemy na stanowisko SPAWACZ MAG

Zadania:
  • praca polega na spawaniu płyt mocujących do wózków.
  • praca ma trwać 3 miesiące (z mozliwoscia przedluzenia)
  • start od 11.12.2023
Wymagania:
  • Wymagane certyfikaty testów spawalniczych to:
  • ISO 9606-1 135 P BW FM1 S t6 PF ss nb
  • ISO 9606-1 135 P BW FM1 S t6 PE ss nb
  • Wymagana próbka robocza (na miejscu u klienta,- w 49 tygodniu, czyli od 4.12.2023): Próbka robocza zgodna z normą 15085-4 (zgodnie z 4.2.3 Bezpieczeństwo procesu i 4.2.4 Kwalifikacje spawacza) w warunkach rzeczywistych HV10 blacha t8 z PF przechodzącym w PC/PE.
  • czytanie rysunku technicznego
  • auto i prawo jazdy
Oferujemy:
  • umowa niemiecka z calym pakietem socjalnym
  • wynagrodzenie zgodne z IGZ, 17 € netto (przy 1StKl)
  • dodatki do godzin nocnych i nadliczbowych
  • zakwaterowanie oplacane przez pracodawce
  • platne urlopy i premie swiateczne
  • zaliczki mozliwe po przepracowaniu pierwszego tygodnia pracy

Zaineresowane osoby zapraszamy do kontaktu!