DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 15-17 EUR/h
  • Firma: Bruni Pole Zeitarbeit Nord GmbH
  • Kontakt: Gabriela Kusnierz
  • Telefon: 004934199384055
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Spawacz
Oferujemy:

 - niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony
- stawkę godzinową w oparciu o taryfę iGZ 17,25€ brutto/h
- dodatki branżowe w zależności od miejsca pracy i zakresu obowiązków
- dietę dzienną w wysokości 50-75 Euro, naliczaną w zależności od miejsca zlecenia
- pomagamy znaleźć zakwaterowanie, możliwie blisko miejsca pracy
- 24-30 dni urlopu rocznego
- premie świąteczne i urlopowe
- możliwość przejęcia i podjęcia pracy bezpośrednio u klienta
- możliwość pobierania zaliczek
- niemieckie ubezpieczenie zdrowotne (możliwość ubezpieczenia rodziny)
- możliwość zrobienia uprawnień zawodowych na koszt firmy

Zadania:

   - spawanie konstrukcji stalowych

Profil:

   - aktualny certyfikat spawalniczy - warunek konieczny
   - doświadczenie -minimum rok
   -   prawo jazdy i auto na dojazdy do pracy

BRUNI POLKE Zeitarbeit od 30 lat zajmuje sie posrednictwem pracy zatrudniajac ponad 300 pracownikow. Oferujemy wiele ofert pracy w roznych branzach- zawsze na najlepszych warunkach, z pelnym swiadczeniem socjalnym i mozliwoscia rozwoju kariery zawodowej.