• Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: NSI National System Innovation
  • Kontakt: Jacek
  • Telefon: 605514535
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Minimum 3 lata

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Ogrodnik

                                                    Wymagana znajomość języka niemieckiego minimum A1 - A2

                                                   Oferta pracy w Niemczech

                                                   Firma NSI jest bezpośrednim działem rekrutacyjnym niemieckiej firmy.
                                                         FIRMA NSI NIE JEST AGENCJĄ PRACY TYMCZASOWEJ
                                                        WSZYSCY PRACOWNICY PODPISUJĄ UMOWĘ O PRACĘ
                                                                        Z WŁAŚCICIELEM FIRMY W NIEMCZECH

                                                                         Właściciel firmy chce zatrudnić pracowników:

         OGRODNIK

          ( Hausmeister )

MIEJSCE PRACY : okolice Bielefeld

UMOWA O PRACĘ

  • Praca całoroczna.

  • Umowa o pracę podpisywana bezpośrednio z właścicielem niemieckiej firmy

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • Koszenie trawy

  • przycinanie zywopłotów,krzewów,drzew itp

  • pielegnacja terenów zielonych

  • umiejetnosc obsługi koparki/minikoparki mile widziana

WYMAGANIA

- Doświadczenie zawodowe min. 3 lata

- znajomość j.nienieckiego na poziomie komunikatywnym, minimum A 2

- prawo jazdy

Oferta wynagrodzenia/warunki pracy :

- wynagrodzenie                         : 2200 -2400 € brutto / m-c

- stała praca na pełny etat         : 40 godzin tygodniowo +nadgodziny

- nadgodziny                                : wszystkie płatne lub odbiór na zjazdy

- czas pracy                                  : 9-10 godzin dziennie +

                                                        soboty (dla chętnych )  po 6-8 godzin

- dodatki c.d.                                : świąteczne,niedziele

- urlop                                           : 30 dni

ZAKWATEROWANIE

Pokój jednoosobowy ,częściowa opłata 100- 150 € ,potrącane z wynagrodzenia .

Zaliczki na poczet wynagrodzenia:

- Zaliczki wypłacane wedle życzeń na koniec każdego tygodnia

Pakiet socjalny /emerytalny:

- Składki emerytalne odprowadzane w Niemczech

- Niemieckie ubezpieczenie zdrowotne

- dodatki na dzieci itd.

Dodatkowe informacje:

  • możliwość rozwoju zawodowego oraz długofalowej współpracy

  • możliwość regularnych zjazdów do Polski co 4-6 tygodni

TERMIN ROZPOCZĘCIA PRACY : od sierpnia 2020

                                                   CV proszę wysyłać na :

                                                      [email protected]

NSI-Rekrutacja

Rekrutacja bezpośrednia

+48 605 514 535

Jacek        ( od pon-piątku 9:00-20:00,sobota 11:00-18,niedziela 16:00-20:00)

Uwaga :

Dodawana do CV klauzula o ochronie danych osobowych to wymóg polskiego prawa

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).