DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: ASTA Work
  • Kontakt: Joanna
  • Telefon:
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Magazynier

ASTA WORK  (nr rej 19386 ) agencja pośrednictwa pracy zajmująca się pośrednictwem pracy oraz tłumaczeniami obecnie dla swojego klienta w Niemczech poszukuje pracowników na stanowisko


Operator wózka widłowego

 bez niemieckiego


m/k


Miejscowość: 37688 Beverungen

Rozpoczęcie pracy: od zaraz

 

Wymagania

- doświadczenie

- samodzielność

- chęć do pracy

Obowiązki:

-  Obsługa wózka widłowego czołowego 

– rozładunek / załadunek transportu zewnętrznego 

- magazynowanie towarów

 

Warunki pracy

 

  •  Zarobki 11,15€ brutto / godz + 40,00€ netto dieta dzienna

 

Naszym pracownikom oferujemy:

 

  • Niemiecką umowę o pracę 

  • Opiekę polskojęzycznego opiekuna


Oferujemy wyłącznie legalne zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę. Od kandydatów nie pobieramy prowizji.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane ofertą i spełniające podane przez nas wymagania prosimy o przesłanie CV na adres:

Aplikując podaj informacje:

1 czy posiadasz samochód na wyjazd do pracy ?

2. czy masz doświadczenie w pracy jako operator wózka?

3. Na jakim poziomie znasz j. niemiecki ? ( tu nie jest wymagany)

4. od kiedy możesz podjąć pracę  ?

5. Mój aktualny nr telefonu to:


[email protected]  w tytule wpisując wózek widłowy/LP/DE


Administratorem Danych Osobowych jest Asta Work , ul Kajki 5/15, 10-546 Olsztyn , zwany dalej Firmą, adres korespondencyjny: ul Kajki 5/15, 10-546 Olsztyn , e-mail: [email protected] Dane osobowe gromadzone przy pomocy aplikacji o pracę (CV) – przetwarzane w celach rekrutacyjnych - przetwarzane są na podstawie Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej jako RODO). Dane osobowe podane przez kandydata będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody kandydata na przetwarzanie jego danych w tym celu. Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom Firmy, jak też podmiotom udzielającym wsparcia Firmie na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia. Kandydat posiada prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych w aplikacji o pracę jest dobrowolne, ale niezbędne w celu uczestnictwa w bieżącym procesie rekrutacyjnym i ew. przyszłych rekrutacjach. Wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych w ww. celach jest dobrowolne.

Wysłanie aplikacji do Firmy jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych na potrzeby rekrutacji obecnej oraz przyszłych rekrutacji, na życzenie kandydata aplikacja będzie rozpatrywana tylko w obecnym procesie rekrutacyjnym - prosimy o zaznaczenie przy zgłoszeniu takiej prośby.Wysłanie CV do pracodawcy jest jednoznacze ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z ustaw z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2002 r. nr 101, poz. 926, ze zm.)"