dodano ponad 2 lata temu

Laminiarz (Niemcy)bez znaj. jezyka

Berne Niemcy
7900-9200  PLN / m-c
Wyświetleń: 2690Aplikacji: 0
Znajomość jezyka:
Typ oferty:
Praca stała
Doświadczenie:
Minimum 4 lata

Expertum to agencja pośrednictwa pracy, która na rynku niemieckim jest wiodącym dostawca uslug HR zajmujęca sie rekrutacją wykwalifikowanych pracowników, techników, inżynierów oraz pracowników handlowych. Oferujemy atrakcyjne miejsca pracy w wielu znanych przedsiębiorstwach.

Obecnie dla naszego klienta, niemieckiej, prężnie rozwijającej się firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Laminiarz do Niemiec vakuum i ręczne, praca na finiszu, wykonczenie, szlifowanie, szpachlowanie

Miejsce pracy: Berne

Obowiązki:

- Produkcja, obróbka, montaż i przetwarzanie podzespołów oraz elementów konstrukcyjnych,

- Produkcja form z tworzyw sztucznych,

- Obsługa maszyn przetwarzających tworzywa sztuczne oraz kauczuk.

Wymagania:

- Doświadczenie w pracy na stanowisku laminiarz,

- Doświadczenie w produkcji, przetwarzaniu lub obróbce tworzyw sztucznych,

- Umiejętność szybkiego uczenia się i zdolność do samodzielnej pracy,

- Zdolności manualne,

-  własny samochód na wyjazd

Oferujemy

- Umowę o pracę na warunkach niemieckich na czas nieokreślony ,

- Ubezpieczenie i gwarancje odprowadzania składek,

- dodatek na zakwaterowanie 200€

- stawka godzinowa na poczatek 12,28€ brutto

Regulamin portalu Jober.pl
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej i przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

expertum

091 8299 222
Osoba Kontaktowa
Judyta Krupska