SUPERVISOR - KIEROWNIK SKLEPU - NIEMCY

DANE OFERTY

  • Typ ofertyUmowa-zlecenie
  • Pensja: nie podano
  • Firma: HR Quality
  • Kontakt: Daria Tiliszczak
  • Telefon: 578 106 300
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Minimum rok

Agencja pracy HR Quality Polska Sp. z o.o. Sp. K. działa na polskim rynku w oparciu o wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 12982. Jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji rynkowej, świadczącą kompleksowe usługi z branży HR.

Supervisor - kierownik sklepu - Niemcy

Obowiązki:
przygotowanie sklepu do inwentaryzacji,
nadzór zespołów liczących,
zakończenie inwentaryzacji.

Wymagane kwalifikacje:
doświadczenie na podobnym stanowisku,
znajomość języka niemieckiego lub angielskiego w stopniu przynajmniej komunikatywnym,
możliwość wyjazdu od zaraz na okres ok. 1,5 miesięcy z możliwością przedłużenia na innych kontraktach,
zaangażowanie w powierzone obowiązki,
rzetelność i dokładność podczas wykonywania zadań.

Naszym Pracownikom oferujemy:
pracę na samodzielnym stanowisku w nowoczesnej agencji zatrudnienia w oparciu o umowę zlecenie, zapewnione 150 h miesięcznie,
pełne ubezpieczenie i odprowadzone składki na terenie Polski,
sprawdzone i pewne miejsca pracy,
opieka polskiego koordynatora,
pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności,
atrakcyjne wynagrodzenie – 11,50 EUR brutto/h,
w pełni opłacone przez pracodawcę zakwaterowanie oraz dojazd do miejsca wykonywania zlecenia na terenie Niemiec.

Kontakt: 578 106 300.

Administratorem danych osobowych jest HR Quality Polska Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Krakowie (30-686) przy ul. Podedworze 33.
W przypadku wyrażenia przedmiotowej zgody, Pani\Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu związanym z prowadzeniem procesu rekrutacyjnego. Dane osobowe mogą być udostępnione na rzecz potencjalnych pracodawców oraz przekazane - w oparciu o przepisy prawa - upoważnionym podmiotom. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.
Wyrażona przez Panią/Pana zgoda może zostać wycofana w każdym momencie.
Oświadczenie o wycofaniu zgody na przetwarzanie danych osobowych, należy kierować na adres mailowy @ lub do najbliższego biura HR Quality Polska Sp. z o.o. Sp. k.