dodano prawie 2 lata temu

Specjalista ds. Sprzedaży

Berlin Niemcy
2000-4000  EUR / m-c
Wyświetleń: 2186Aplikacji: 1
Znajomość jezyka:
Typ oferty:
Praca stała
Doświadczenie:

Praca w berlińskim biurze, całkowicie w języku polskim!

Sukces i pozycję Vie Finance na rynku zawdzięczamy ludziom, którzy tworzą klimat naszej firmy. Nasze silne strony to pasja do działania, różnorodne doświadczenie i praca zespołowa, które powodują, że nasza rola na świecie z roku na rok rośnie, dając nam kolejne powody do dumy.
Rolą naszych pracowników jest telefoniczny kontakt z potencjalnym Klientem w formie B2C, finalnie zawarcie współpracy. Świetna struktura bonusowa pozwala na niebanalne zarobki, a seria szkoleń przgotowujących do pozycji umożliwa rozpoczęcie kariery w finansach mimo braku doświadczenia.

Kolejne szkolenie przygotowujące do współpracy odbędzie się już 24 października (3 dni, do 4 godzin każdego dnia) SZKOLENIE JEST W PELNI PLATNE - Inwestujemy w Ciebie!

Jeśli szukasz miejsca, w którym każda osoba spotkana przy porannej kawie ma w sobie ,,to coś”, dołącz do zespołu Fortissio. Obecnie poszukujemy:

Specjalisty ds.sprzedaży

Zadania, które na Ciebie czekają to:

  •  Dołączenie do Działu Sprzedaży poprzez proaktywny kontakt z Klientami
  •  Telefoniczne pozyskiwanie informacji na temat potrzeb i preferencji Klienta
  •  Asysta (telefoniczna) przy rejestracji i pierwszych krokach na naszej platformie
  • Weryfikacja napływających informacji o potencjalnych Klientach

Szukamy właśnie Ciebie jeśli:

  • Masz doświadczenie w obsłudze Klienta i/lub sprzedaży telefonicznej
  • Znasz język polski na poziomie C1
  • Posiadasz min. średnie wykształcenie
  • Mieszkasz na stałe w Berlinie lub planujesz przeprowadzkę do Berlina

Mamy dla Ciebie:

  • Wsparcie przełożonych i zespołu.
  • Prace w pełnym wymiarze godzin od poniedziałku do piątku z biura w centrum Berlina (dzielnica Neukölln)
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę.
  • Pracę w kulturze feedbacku i współpracy – naszą firmę kształtują wszyscy pracownicy i każdy głos jest dla nas ważny.
  • Unikalny program doceniania pracowników (tygodniowe i miesięczne kompetycje).
  • Autorski międzynarodowy program szkoleń dla pracowników i managerów wspierający w planowaniu rozwoju

Wynagrodzenie uzależnione od poziomu kompetencji i wyników sprzedażowych (podstawa 12 Euro na godzinę plus PROWIZJA)

Adres platformy do wglądu (to właśnie na tej platformie działają nasi Klienci, a Twoją pracą będzie asysta w obsłudze): https://pl.fortissio.com/

Wszystkich "Berlińczyków" zapraszamy do kontaktu!

UWAGA: NIE OFERUJEMY ZAKWATEROWANIA LUB PRACY ZDALNEJ

Regulamin portalu Jober.pl

Vie Finance Germany

48732054251
Osoba Kontaktowa
Marta E
strona www:
viefinance.com