dodano około 7 godzin temu

Serwisant urządzeń i systemów wentylacyjnych

Berlin Niemcy
2800-3100  EUR / m-c
Wyświetleń: 3Aplikacji: 0
Znajomość jezyka:
niemiecki
Typ oferty:
Praca stała
Doświadczenie:
Minimum rok

Opis stanowiska:

Firma smartjobs poszukuje serwisanta urządzeń i systemów wentylacyjnych do pracy na terenie Berlina, który będzie odpowiedzialny za utrzymanie sprawności i bezpieczeństwa instalacji wentylacyjnych.

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne w dziedzinie wentylacji, klimatyzacji lub pokrewnej- mile widziane
  • Doświadczenie w serwisowaniu i naprawie urządzeń i systemów wentylacyjnych
  • Znajomość instalacji wentylacyjnych
  • Umiejętność diagnozowania i rozwiązywania problemów technicznych
  • Dobra organizacja pracy
  • Odpowiedzialność za powierzone zadania
  • Podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • Prawo jazdy kat. B. i własne auto na wyjazd

Oferujemy:

  • Pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony
  • Wysokie stawki godzinowe- od 16 €/h + 6 €/h diety NETTO
  • Wypłacanie zaliczek w trybie tygodniowym
  • Wypłaty zawsze na czas
  • Niemieckie ubezpieczenie wraz ze wszystkimi świadczeniami (także dla rodziny)
  • Dodatki do nadgodzin i pracy w święta
  • Opiekę polskojęzycznego konsultanta
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz długofalowej współpracy
  • Zakwaterowanie, które organizuje pracodawca
  • Ubrania robocze

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO KONTAKTU I APLIKACJI:

  • Klikając poniżej na przycisk ''Aplikuj''
  • Przez WhatsApp 0049 173 3812 876
  • Dzwoniąc pod numer: 0049 2235 98899 0

Zapraszamy również do odwiedzenia naszej strony internetowej: www.smartjobs.pl

Regulamin portalu Jober.pl
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej i przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

smartjobs personaldienstleistungen GmbH

0049 2235 988990
Osoba Kontaktowa
smartjobs
strona www:
www.smartjobs.de