Rekruter Ideal
dodano około miesiąc temu

Pracownik magazynu – Zakwaterowanie – Niemiecka umowa

Berlin Niemcy
2350-2600  EUR / m-c
Wyświetleń: 181Aplikacji: 1
Znajomość jezyka:
Typ oferty:
Praca tymczasowa
Doświadczenie:
Minimum rok

PRACOWNIK MAGAZYNU

Lokalizacja: Okolice Berlina

Wynagrodzenie: 2350-2600 euro brutto miesięcznie

Stawka godzinowa brutto: dzienna 14,00 euro, nocna 17,50 euro

Zadania:
  • Rozładunek lub załadunek ręczny przesyłek kurierskich

Wymagania:
  • Wysoka sprawność fizyczna
  • Plan pracy na min. 3 miesiące
Mile widziane:
  • Prawo jazdy kat. B (150EUR brutto za UŻYWANIE WŁASNEGO SAMOCHODU)
  • Doświadczenie w pracy fizycznej
Oferujemy:
  • Zakwaterowanie
  • Możliwość zatrudnienia na niemieckiej umowie po 3 miesiącach
  • Wsparcie polskiego koordynatora na terenie Niemiec
  • Pomoc w zorganizowaniu dojazdu do Niemiec
  • Dojazd firmowymi busami
  • Wynagrodzenie wypłacane zawsze do 10. dnia miesiąca
 Gwarantujemy również:
  • 100EUR brutto za POLECENIE pracowników do pracy
  • 207 EUR brutto premii półrocznej (Urlabsgeld/ Weihnachtsgeld)
  • możliwości zostania na dłużej –  jeśli i Ty i my będziemy zadowoleni ze współpracy chętnie podpisujemy kontrakty na dłuży okres
  • szkolenia i rozwój – zależy nam aby osoby, które chcę się rozwijać mogły to robić – więc jeśli interesuje Cię stanowisko Leadera lub Brygadzisty pomoże Ci się rozwinąć (dodatek dla brygadzisty nawet +2,5EUR do każdej przepracowanej godziny)
  • stabilne miejsce pracy – wiemy jak ważna jest stabilizacja i gwarancja pracy, szczególnie jak pracujesz za granica – to też możemy zapewnić naszym dobrze pracującym pracownikom.

Zainteresowany? Skontaktuj się z nami!

Regulamin portalu Jober.pl
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej i przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Ideal Work Germany

Warszawa, Polska
799355540
Osoba Kontaktowa