• Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: IPF Global Sp. z o.o.
  • Kontakt: Iwona Beyer
  • Telefon: 517878643
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

Agencja Pracy IPF Global (cert. 7799) w imieniu spółki IPF Jobs Sarl z siedzibą w Paryżu poszukuje pracownika na stanowisku Stanowisko: Pracownik produkcji spożywczej

Miejsce pracy: Niemcy, okolice Berlina (niecałe 100 km od granicy z Polską)

 Godziny pracy:

Poniedziałek-Piątek 06:00-17:00

Sobota 06:00-17:00

Niedziela wg. zapotrzebowania

Zakres obowiązków:

- praca w firmie zajmującej się produkcją i przetwórstwem warzyw m.in. ogórków, marchwi, buraków itp.

- prace przy taśmie

- selekcja warzyw do dalszego przetworzenia

- kompletowanie opakowań

- utrzymanie czystości na miejscu pracy

Wymagania:

- doświadczenie na podobnym stanowisku

- dobra kondycja fizyczna

- prawo jazdy kat. B

- mile widziane uprawnienia na wózek widłowy

Oferujemy:

- możliwość pracy na dłuższy okres czasu,

- polską umowa o pracę (ubezpieczenie społeczne w ZUS)

- zdalne załatwienie wszystkie formalności związanych z podjęciem zatrudnienia,

- pensja jest regularnie wypłacana do 11 dnia każdego miesiąca

- 100 EURO premii za polecenie pracownika

- możliwość pobrania zaliczki w trakcie pracy

- wsparcie polskiego koordynatora

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych przez spółkę IPF Global Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu oraz inne spółki z grupy IPF a także przez obecnych i przyszłych klientów spółek z grupy IPF, w celu przeprowadzenia aktualnej rekrutacji i zatrudnienia. Wyrażam również zgodę, aby spółka IPF Global Sp. z o.o. oraz spółki z grupy IPF mogły przesłać mi informacje dotyczące innych rekrutacji w przyszłości.