• Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Work On Personal LTD
  • Kontakt: Daria
  • Telefon: 607968294
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Posadzkarz

Obecnie dla naszego Niemieckiego klienta poszukujemy osób na stanowisko:
Posadzkarz
Miejsce pracy: Niemcy

OBOWIĄZKI:
- przygotowanie podłoża pod wylewkę: kładzenie izolacji oraz folii

WYMAGANIA:
- mile widziana podstawowa znajomość j. niemieckiego
- mile widziane prawo jazdy kat. B i własny samochód
- mile widziane wykształcenie kierunkowe, zawodowe
- doświadczenie na ww. stanowisku

OFERTA:
- umowę o pracę na warunkach niemieckich
- opłacone zakwaterowanie
- wynagrodzenie 12 €/h brutto + 24 €/dzien. netto dieta

KONTAKT
Daria Młynarczyk
tel.: 607968294
email: [email protected]

www.workonpersonal.pl

Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)".