• Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Akut International
  • Kontakt: Akut International
  • Telefon: 00491723778712
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Minimum rok

Klinika w Berlinie poszukuje pielęgniarzy na blok operacyjny

Proponujemy:
• atrakcyjne wynagrodzenie taryfowe od 22eu/h Brutto, plus dodatki
• stała umowa o pracę
• interesujące szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe
• 30 dni urlopowych
• bilet na komunikację miejską
• elastyczne godziny pracy oraz formy zatrudnienia
• Pomoc w opiece nad dziećmi
• Dodatkowe składki emerytalne opłacane przez pracodawcę

Twój profil:
• dyplom ukończenia szkoły medycznej (licencjat lub magister pielęgniarstwa)
• dodatkowe kwalifikacje i doświadczenie jako pielęgniarka operacyjna
• komunikatywna znajomość j. niemieckiego na poziomie minimum B1/B2
• rozpoznanie dyplomu w Niemczech lub chęć zrobienia nostryfikacji

Twoje zadania:
• przygotowanie sali operacyjnej oraz narzędzi chirurgicznych do zabiegów
• asystowanie przy operacjach
• praca w warunkach  sterylnych
• prowadzenie dokumentacji komputerowej
• dodatkowo płatne nadgodziny oraz dyżury na telefon (w nagłych wypadkach)

Kariera w Niemczech – wiele możliwości

Serdecznie witamy w akut International – jesteśmy ekspertami w dziedzinie pośrednictwa pracy dla specjalistów z branży medycznej na terenie całych Niemiec.

• Fachowo i kompetentnie zaplanujemy Państwa karierę zawodową w Niemczech.
• Nasze ogólnokrajowe rozłożenie z ponad 30 placówkami daje Państwu możliwość znalezienia pracy w każdym regionie.
• Wśród naszych renomowanych klientów znajdują się m.in.: szpitale, kliniki, domy opeki społecznej, placówki rehabilitacyjne, itp.
• Na podstawie wieloletnich doświadczeń doradzimy Państwu od serca i z głową. Specjaliści dla Specjalistów, to nasze motto!
• Zapewniamy wsparcie i pomoc podczas całego procesu rekrutacyjnego.
• Nasze usługi są dla Państwa całkowicie bezpłatne!

Państwo macie cel – My wiemy jak go osiągnąć!

Kontakt:

Tel.: 030 959989000
Kom./ WhatsApp: 0162 10 260 86 (j.niemiecki) lub 0172 37 787 12 (j.polski)
FB/IG: akut International

UWAGA: Wymaganie od kandydata jakiejkolwiek opłaty przed rozpoczęciem pracy jest niezgodne z regulaminem portalu Jober.pl i może być niezgodne z prawem! Wszelkie wątpliwości prosimy zgłaszać obsłudze portalu.