MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Pielęgniarka
Praca na niemiecka umowe o prace na czas nieokreslony bezposrednio z niemieckim pracodawca bez polskich podwykonawcow i agencji pracy
Szpitale, kliniki (do opieki w domu, dogladanie po zabiegach) obecnie poszukuja pracownikow na stanowisko:

PIELĘGNIARKA/PIELĘGNIARZ

Miejsce pracy: Berlin, Niemcy

(zakwaterowanie zapewnione i oplacone )

(rozne systemy pracy i mozliwosci ustalania kilku dni lub tygodnia na zjazd do Polski, pracodawca elastyczny)

WYMAGANIA:

  • ukończona szkoła na kierunku pielęgniarstwo, liceum medyczne lub studia medyczne
  • examinierte Krankenschwester / examinierte Pfleger
  • doświadczenie zawodowe
  • komunikatywna znajomość j. niemieckiego
  • odpowiedzialność
  • otwartość i umiejętność pracy w grupie

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • opieka nad chorym ściśle wg. zaleceń lekarza w domu (po zabiegach w szpitalach, czy klinikach)
  • dogladanie w domu, sprawdzanie aparatury
  • pomaganie i wspieranie ludzi starszych w ich codziennych czynnościach i wypoczynku

OFERUJEMY:

  • zakwaterowanie zapewnione i oplacone (rozne systemy pracy i mozliwosci ustalania kilku dni lub tygodnia na zjazd do Polski, pracodawca elastyczny)
  • umowa o pracę na czas nieokreślony na niemieckich warunkach
  • opieka konsultanta i wsparcie w załatwieniu formalności
  • wynagrodzenie: 2800-3200€ brutto (od 2500€ netto / na reke, gdyz godziny nocne w domu za 22-23€ w domu pacjenta mozliwe)
  • 25% für Nachtarbeit von 20:00-00:00 Uhr und von 04:00-06:00 Uhr 40%, für Nachtarbeit von 00:00-04:00 Uhr

    50% für Sonntagsarbeit und Feiertag 100%

  • dodatek do emerytury (dodatkowy firmowy filar emyrytalno-rentowy, Pensionskasse)
prosze o zyciorys na
(dopisek Pielegniarka Berlin)
tel.004917623106254

Prosimy o załączenie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”