Flexi Personal
Klaudia Flexipersonal
dodano 2 miesiące temu

Osoba sprzątająca Niemcy

Berlin Niemcy
10500-11000  PLN / m-c
Wyświetleń: 411Aplikacji: 6
Znajomość jezyka:
Typ oferty:
Praca stała
Doświadczenie:
Minimum rok

Obecnie, dla naszych zagranicznych klientów, poszukujemy osób do sprzątania w różnych lokalizacjach na terenie Niemiec.

Nasi klienci prowadzą hotele zlokalizowane w atrakcyjnych turystycznie miejscach.

Szczegóły:
Rozpoczęcie pracy: termin wyjazdu do ustalenia
Czas trwania projektu: długoterminowe zatrudnienie
Lokalizacja: różne lokalizacje, Niemcy

Oferujemy:
- Atrakcyjne wynagrodzenie: stawki od 13,50 euro brutto/h
- Darmowe zakwaterowanie w hotelu
- Zniżki pracownicze na wyżywienie
- Gwarancję minimalnej liczby godzin w umowie
- Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie
- Możliwość wyjazdu dla par, grup lub znajomych
- Opiekę polskojęzycznego koordynatora przez cały okres zatrudnienia
- Wsparcie na każdym etapie rekrutacji oraz pomoc w organizacji wyjazdu

Twój zakres obowiązków:
- Sprzątanie pokoi hotelowych oraz części wspólnych
- Obsługa narzędzi i sprzętu do sprzątania

Wymagania:
- Doświadczenie w pracy przy sprzątaniu, szczególnie w hotelach
- Znajomość języka niemieckiego lub angielskiego będzie dodatkowym atutem

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres:[email protected]

Regulamin portalu Jober.pl

Rzeszów, Polska
731100285
Osoba Kontaktowa