Hanna Grochowska
dodano 5 miesięcy temu

Operator maszyn CNC 15,92€ brutto/h + dieta Berlin, Niemcy

Berlin Niemcy
do  15.92  EUR / h
Wyświetleń: 621Aplikacji: 1
Znajomość jezyka:
angielski
Typ oferty:
Praca stała
Doświadczenie:
Minimum 2 lata

Wynagrodzenie: 15,92€ brutto/h + dieta

Miejsce pracy: Berlin

Zakwaterowanie: darmowe

OFERUJEMY

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę
  • stawkę: 15,92€ brutto/h + dieta 14-28€/dzień – 14€ netto za dzień w dzień przyjazdu i odjazdu (poniżej 24h na zleceniu) i 28€ netto w pozostałe dni
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • karty uznaniowe o wartości 50€ do wydania na stacjach paliwowych, supermarketach itd. po co najmniej 1-2 miesiącach pracy
  • zapewniony komplet ubrań roboczych po przepracowanym miesiącu
  • darmowe zakwaterowanie (pokoje głównie 1-osobowe, czasem 2-osobowe, jeśli pracownicy się znają)
  • szybki proces rekrutacji

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • obróbka elementów do późniejszego montażu
  • przygotowywanie i ustalanie procesu obróbki
  • wybór odpowiednich narzędzi
  • przygotowanie materiałów
  • wyposażenie maszyn CNC w narzędzia
  • ustawianie programów do obróbki, załadunek maszyn i nadzór nad produkcją
  • szkolenie pracowników w obsłudze maszyn oraz zapewnienie gotowości operacyjnej maszyn i narzędzi

WYMAGANIA

  • wykształcenie zawodowe jako mechanik przemysłowy, narzędziowiec, mechanik obróbki skrawaniem lub równoważne
  • pierwsze doświadczenie zawodowe jako operator maszyn, najlepiej w produkcji seryjnej CNC
  • znajomość systemów sterowania FANUC, Heidenhain i Sinumerik
  • znajomość robotyki będzie dodatkowym atutem
  • wymagana komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
  • prawo jazdy kat. B

Kontakt telefoniczny w sprawie powyższej oferty pracy: +48 572 325 580, 786 865 894, 503 028 187, 690 630 543

Dodatkowe informacje:

Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli o treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Link2work Sp. z o.o. z siedzibą w Opolu moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych).

Jednocześnie przyjmuję do wiadomości, że administratorem danych osobowych, będzie Link2work z siedzibą przy ul. Krawieckiej 7/4 w Opolu.

CV bez klauzuli nie będą brane pod uwagę.

Regulamin portalu Jober.pl

Link2work sp. z o.o

Opole, Polska
690 630 543
Osoba Kontaktowa
Karolina Żak
strona www:
www.link2work.pl