dodano 2 miesiące temu

Monter izolacji przemysłowej

Berlin Niemcy
Wyświetleń: 388Aplikacji: 1
Znajomość jezyka:
Typ oferty:
Praca stała
Doświadczenie:
Minimum rok

Międzynarodowy koncern, firma z oddziałami w Polsce i Niemczech, z ponad 100-letnią historią działająca na rynku europejskim, poszukuje pracowników na stanowisko:

Monter izolacji przemysłowych

Miejsce pracy: Niemcy

Stawka: 14.000-20.000 brutto/msc.

Organizacja: firmowym busem z Rzezawy (woj. Małopolskie) z: Krakowa, Katowic, Rudy Śląskiej, Opola, Wrocławia, Legnicy, Bolesławca, Zgorzelca (wzdłuż A4) zabieramy pracowników do Niemiec.

Zadania:

  • Montaż izolacji przemysłowych.
  • Praca na rafineriach, elektrowniach, zakładach chemicznych, papierniczych i przemysłowych.

Wymagania:

  • Doświadczenie w montażu izolacji przemysłowych,
  • Zdolność do pracy na wysokościach,
  • Certyfikat SCC/VCA mile widziany,
  • Otwartość do pracy w delegacji,
  • Znajomość języka niemieckiego mile widziana.

Gwarantujemy:

  • Polską umowę o pracę z pełnymi świadczeniami ZUS podpisywaną z niemieckim oddziałem, z możliwością uzyskania niemieckich świadczeń (np. Kindergeld, Soka-Bau),
  • Podpisanie umowy odbywa się w siedzibie firmy,
  • Pracę w rotacji 4/1, od poniedziałku do soboty (8-10 godzin dziennie),
  • Narzędzia, odzież ochronną, sprzęt BHP wysokiej jakości oraz transport w obie strony,
  • Opłacone mieszkanie z kuchnią i łazienką,
  • Transport codziennie z mieszkania na budowę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie - im większym fachowcem jesteś, tym wyższą masz stawkę (14.000-20.000 zł brutto miesięcznie),
  • Szkolenia i uprawnienia uzupełniające,
  • Wynagrodzenie zależne od doświadczenia.

Osoby zainteresowane proszę o kontakt telefoniczny na numer 537 504 404. Nie odbieram? Napisz SMS o treści „montaż izolacji” – na pewno oddzwonię!

KRAZ 13 471

Klikając w przycisk „Aplikuj” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do BEREKER DOMINIS Sp. z o.o., zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach.

Regulamin portalu Jober.pl

Pracownicy Budowlani Sp. z o.o.

537 504 404
Osoba Kontaktowa
Karolina Łada