MONTER INSTALACJI GRZEWCZYCH ,SANITARNYCH I GAZOWYCH : 2000 -2300 € NETTO/ M-C + DARMOWE ZAKWATEROWANIE

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: NSI National System Innovation
  • Kontakt: Jacek
  • Telefon: 605514535
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Powyżej 4 lat

                                          Firma NSI jest bezpośrednim działem rekrutacyjnym niemieckiej firmy.
                                                FIRMA NSI NIE JEST AGENCJĄ PRACY TYMCZASOWEJ
                                               WSZYSCY PRACOWNICY PODPISUJĄ UMOWĘ O PRACĘ
                                                Z WŁAŚCICIELEM FIRMY BUDOWLANEJ W NIEMCZECH

                                                               Duza firma z Berlina potrzebuje zatrudnić:

              Monter instalacji grzewczych , sanitarnych

                                           i gazowych

                                 Język niemiecki - dobry komunikatywny

MIEJSCE PRACY : BERLIN

UMOWA O PRACĘ

  • Praca całoroczna.

  • Umowa o pracę podpisywana bezpośrednio z właścicielem firmy instalarorskiej z Berlina

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

    • konserwacja i montaż urządzeń ciepłowniczych, budowa nowych i starych instalacji czytanie rysunku, lutowanie.
    • kladzenie rur do wymiennika ciepla, instalacja wanien kapielowych, instalacja kabin prysznicowych, kladzenie rur miedzianych, kladzenie rur PCV,
          Doświadczenie zawodowe,minimum 4 lata
          znajomośc j.nienieckiego na poziomie podstawowym- komunikatywnym

WYMAGANIA

Mile widziane

  • referencje

  • ukończone kursy zawodowe

Oferta wynagrodzenia/warunki pracy

- Umowa o pracę podpisywana bezpośrednio z właścicielem

  firmy instalarorskiej z Berlina

- wynagrodzenie/stawka : 2000-2300 € netto/mc

 to znaczy : od 12,50 € netto - 14,75 € netto za godzone

- Instnieje mozliwość podniesienia stawki za godzinę,przy wysykich

  kwalifikacjach zawodowych do 17€ netto /godz

- czas pracy : 40 godzin tygodniowo

- godziny pracy : 7-16   w tym godziina przerwa na posiłki

- stała praca na pełny etat : 160 godzin miesięcznie + nadgodziny

- system jednozmianowy

- dadatki : dodatek urlopowy i premie świąteczne

- mozliwe nadgodziny

ZAKWATEROWANIE

Pracodawca daje do dyspozycji bezpłatny pokój lub pomaga w znalezieniu mieszkania ale juz na koszt pracownika.

Zaliczki na poczet wynagrodzenia:

- Zaliczki wypłacane wedle życzeń na koniec każdego tygodnia

Pakiet socjalny /emerytalny:

- Składki emerytalne odprowadzane w Niemczech

- Niemieckie ubezpieczenie zdrowotne

Dodatkowe informacje:

  • możliwość rozwoju zawodowego oraz długofalowej współpracy

  • możliwość regularnych zjazdów do Polski co 4-6 tygodni

TERMIN ROZPOCZĘCIA PRACY : od sierpnia 2019

CV ze zdjęciem mile widziane

NSI-National System Innovation
ORION Business Tower
Łódź
www.nsi.org.pl
+48 605514535
JACEK

Uwaga :

Dodawana do CV klauzula o ochronie danych osobowych to wymóg polskiego prawa

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).