MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Mechanik samochodów ciężarowych
Praca od zaraz na niemiecka umowe na czas nieokreslony bezposrednio z niemieckim pracodawca bez agencji.
Serwis autoryzowany jednego z producenta aut ciezarowych poszukuje pracownika na stanowisko:

Mechanik / Mechatronik

Miejsce pracy: Berlin, Niemcy (serwis autoryzowany jednego z producenta aut ciezarowych)

(prosze bezposrednio z mejla na mejla wysylac, gdyz przez system ze strony czesto cv sa blokowane jako spam)

WYMAGANIA:

  • znajomość języka niemieckiego
  • doswiadczenia przy naprawie aut ciezarowych

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • naprawa aut ciezarowych
  • diagnostyka

OFERUJEMY:

  • atrakcyjne wynagrodzenie: 2500-2700€ Bruto
  • stabilną i długoterminową pracę na warunkach niemieckich

  • świadczenie urlopowe. wyplata za nadgodziny
  • ubezpieczenie socjalne i zdrowotne

Prosze o zyciorys na:

[email protected]

(prosze z dopiskiem Mechanik Berlin)

Prosimy o załączenie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”