DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 12-15 EUR/h
  • Firma: GD Profesja S.C.
  • Kontakt: GD Profesja
  • Telefon: 604 140208
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Mechanik samochodowy

Grupa Doradcza Profesja jest Agencją Doradztwa Personalnego, z siedzibą w Krakowie, działającą na rynku od 2006 roku, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 2544. Świadczymy profesjonalne usługi rekrutacyjne dla wielu Firm z różnych branż, zlokalizowanych w Krakowie, w Polsce i Niemczech.

Naszym klientem jest elektromechaniczny warsztat samochodowy z okolic Berlina. Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:

Elektromechanik Samochodowy, Niemcy (bez języka)

Zakres Obowiązków

Kompleksowy serwis samochodów osobowych różnych marek (naprawy elektromechaniczne, montaż akcesoriów, wymiany płynów i filtrów, itp.) praca z systemem komputerowym serwisu.

Wymagania

·         Doświadczenie na stanowisku mechanik samochodowy/ elektromechanik

·         Bardzo dobra znajomość zagadnień mechaniki i elektroniki samochodowej

·         Umiejętność samodzielnej diagnostyki i rozwiązywania problemów z zakresu napraw mechanicznych, elektrycznych i elektronicznych

·         Mile widziana znajomość j. niemieckiego

·         Zaangażowanie i sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań

Oferujemy

·         Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności,

·         Praca na zmiany ranne i południowe,

·         Zapewnione zakwaterowanie,

·         Pomoc w załatwieniu formalności

Podsumowanie Oferty

Administratorem danych osobowych (ADO) jest Grupa Doradcza Profesja S.C. P. Gunia, G. Balak, wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia (nr 2544). Dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji obecnych i/lub przyszłych procesów rekrutacyjnych, a ich podanie jest dobrowolne. Dane są udostępniane firmom, z którymi ADO ma zawarte umowy o świadczenie usług rekrutacyjnych. Informujemy o prawie wglądu do danych osobowych, ich poprawiania i usuwania. Szczegółowe informacje zawarte są w Polityce Prywatności na stronie internetowej Administratora.

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych: Wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Grupa Doradcza Profesja S.C., P.Gunia, G.Balak w celu realizacji procesu rekrutacji zgodnie z przepisami rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. (RODO).

 

Wysłanie CV do pracodawcy jest jednoznacze ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z ustaw z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2002 r. nr 101, poz. 926, ze zm.)"