Rekruter Ideal
dodano około miesiąc temu

Magazynier z zakwaterowaniem

Berlin Niemcy
2400-2450  EUR / m-c
Wyświetleń: 54Aplikacji: 4
Znajomość jezyka:
Typ oferty:
Praca tymczasowa
Doświadczenie:
Minimum rok

Pracownik Magazynu – Praca w okolicach Berlina z Atrakcyjnymi Warunkami!

Zarabiaj od 2400 do 2450 EUR brutto miesięcznie!
Godzinowa stawka: 14,85 EUR brutto.

Twoje zadania są proste:

  • Ręczny rozładunek i załadunek przesyłek kurierskich – wszystko w dynamicznym i zgranym zespole!

Co zyskasz, pracując z nami?

Gwarancję stabilności:

  • Pewne zatrudnienie i możliwość przejścia na niemiecką umowę po 3 miesiącach.

Dodatkowe premie i korzyści:

  • Dodatkowe 100 EUR brutto za polecenie znajomego!
  • Premie półroczne (207 EUR brutto) – poczuj, że Twoja praca jest doceniana.

Możliwość rozwoju i awansu:

  • Interesuje Cię wyższe stanowisko? Oferujemy szkolenia na Leadera lub Brygadzistę – z dodatkiem nawet +2,5 EUR do każdej przepracowanej godziny!

Wygoda i wsparcie na miejscu:

  • Zapewniamy zakwaterowanie oraz firmowy transport.
  • Pomoc polskiego koordynatora, który ułatwi Ci życie na miejscu.
  • Transport firmowymi busami, co daje komfort i oszczędność.

Nie musisz się martwić o formalności!

  • Pomagamy w organizacji dojazdu do Niemiec, a wynagrodzenie zawsze trafia na Twoje konto do 10. dnia miesiąca.

Masz własne auto?

  • Możesz zarobić dodatkowe 150 EUR brutto za jego używanie!

Chcesz stabilnej i dobrze płatnej pracy w Niemczech?
Dołącz do nas i rozwijaj się w zgranym zespole! Skontaktuj się teraz!

Regulamin portalu Jober.pl

Ideal Work Germany

Warszawa, Polska
799355540
Osoba Kontaktowa