LAKIERNIK PRZEMYSŁOWY 12 EUR BRUTTO/GODZ.+DIETA 49 EUR NETTO/GODZ.NIEMIECKA UMOWA O PRACĘ.PRACA NIEMCY.

DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca tymczasowa
  • Pensja: 12 EUR/h
  • Firma: Rekrutacja-Kozow
  • Kontakt: dariusz kozow
  • Telefon: +48 515 526 657
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Minimum 2 lata

MIEJSCE PRACY

PRACA - LAKIERNIK PRZEMYSLOWY - NIEMCY.
Zatrudnimy Lakierników Przemyslowych do Niemiec. Zatrudnienie od 10  grudzien  2018 i od 13 styczen 2019.
Miejsce Pracy BERLIN. Praca w Systemie Zmianowym.

PRACODAWCA: Niemiecka Agencja Pracy. Zatrudnienie na Niemiecka Umowe o Pracę.

ZADANIA DLA PRACOWNIKÓW:
Wykonanie Prac Lakierniczych " FINISCH"
Lakierowanie przy uzyciu Spraju,Pistoletu, Pedzla, Wałka.
Prace Naprawcze GFK - Tworzywa Sztuczne wzmocnione Wloknem Szklanym
Szlifowanie , Szpachlowanie , Nakladowanie Gruntu Polerowanie Powierzchni +Naklejanie Piktogramów.

WYMAGANIA OD KANDYDATÓW:
Ukonczone Wykształcenie Lakiernika Przemyslowego lub inne Pokrewne.
Doswiadczenie w Lakierowaniu Powierzchni Metalowych.
Gotowosc do Pracy w Systemie Zmianowym.

OFERUJEMY:
STAWKA: 12 EUR brutto/godz.+ Dieta 49 EUR netto/dzien przepracowany + Dodatki Branzowe.

Pracodawca organizuje Zakwaterowanie.Kwatere oplaca Pracownik.

APLIKACJE CV:
www.rekrutacja-kozow.eu  Email: [email protected]  T: +48 515 526 657